2733
2734

بچه ها خواهش میکنم چندتا نکته را که باید برای مصاحبه رعایت کنمو بهم بگید. 

بعد چند تا سوال هم دارم. توی مصاحبه در جواب این سوال چی باید بگم؟؟::

چه چیزی شما را توی محیط کار ناراحت میکنه؟؟ چه چیزی باعث رضایت شما از محیط کار میشه؟

چه ویژگیهای بد اخلاقی دارید؟؟؟

دوستان دقت کنید منظورم اینه که به این سوالا چه جوابایی بدم که باعث رد شدنم توی مصاحبه نشه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
عزیزم جواب هر کسی متفاوته هااا🙄

به هر حال جوابهایی وجود دارن که باعث میشن کارفرما نظرش مثبت یا منفی بشه. من میخوام اونا را بدونم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااا چرا هیچکس نمیاد تاپیکم!!! انگار هیشکی تو سایت نیست 

2728
به هر حال جوابهایی وجود دارن که باعث میشن کارفرما نظرش مثبت یا منفی بشه. من میخوام اونا را بدونم

خوب نظر شخصیتو باید بگی عزیزم من و یه چیز ناراحت میکنه شما و بقیه ادمها رو چیزای دیگه...

من شب قبل گزینشم رفتم زیر سرم😥

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

من مدیر اجرایی یه محیط آموزشی بودم یعنی منشی بودم طراح سوال هماهنگ کننده کلاسها امور مالی و و و میخاستم باردار بشم و بیام بیرون قرار شد خودم آگهی بدم جای خودم بیاد یکی وای چ ادمایی ک میومدند و ردشون میکردم،دیسپلین نداشتند محکم حرف نمیزدند من من میکردند یعنی برام انقدر روابط احتماعی مهمتر از کار با کامپیوتر بود، 

کلا سر و وضع نه ک هزارقلم آرایش نه یچیزی ک طرف ابهت داشته باشه پ تمیز بزنه و یکی حرف زدنش شمرده باشه و محکم و با الفاظ کتابی لااقل باشه اینا مهمتر بود تا حرفا و هنری ک داره

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2738

منو نظارت مدیر و امر ونهی مدیرخیلی ناراحت میکنه.

اینکه کارم نداشته باشن صبحا هر وقت دوست داشتم برم سرکار و واریز به موقع حقوق و مزایا و تشویقها خوشحالم میکنه

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
چه ارگانی؟؟ خصوصی یا دولتی؟

خصوصی عزیزم

2706