2733
2734
عنوان

جراحی پلک و بیهوشی

204 بازدید | 7 پست

میخوام پلک بالامو جراحی زیبایی کنم، چون کمی ترسو هستم بیحسی نخواستم و گفتم بیهوشی برام در نظر بگیرن.کسی با بیهوشی پلکشو جراحی کرده؟ داروهای بیهوشی نهمین هستن؟  داروی بیهوشی کانادایی هستن یا چینی؟؟

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
تو کلینیک و بیمارستان معتبر بری مشکلی نیست 

ممنون گلم

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستی ی سری دکترهای پوست و مو این عمل رو تو مطب انجام میدن اون رو قبول نکن . حتما برو کلینیک یا بیما ...

آره گلم دکتر معروفیه..تو کلینیک میرم

راستی ی سری دکترهای پوست و مو این عمل رو تو مطب انجام میدن اون رو قبول نکن . حتما برو کلینیک یا بیما ...

ممنون که گفتی 💖

من جراحی پلک انجام دادم امااصلا حواسم به بی حسیو اینجور چیزا نبوده.فقط حواسم به هزینه جراحی پلک ...

پیش کدوم دکتر رفتی؟

2738