2726
عنوان

خانمای ک همیشه...

2502 بازدید | 27 پست

خوشبو هستین بیاین بگین از چی استفاده میکنید چ‌ مارکی 

و راسته ک اسپره خوشبو کننده واژن هم هست؟دوستم خواهرشوهر از کانادا براش اورده  میگه ایرانم هست؟

و لطفا بگین از چ‌ لوسیون بدن چ‌مارکی خوبه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوشبو کننده واژن که خوب نیست چون چیز معطر توصیه نمیشه حتی ژل بهداشتی بانوان

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

من ی روز درمیون. دوش میگیرم

میام بیرون مام میزنم مام نیوا

ب بدنم هم بادی اسپلش مای میزنم رنگ آبی و بنفششو دارم

آبیش بوش بهتره

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

هرروز دوش میگیرم چندبارم اسپری بدن میزنم زیربغلام! لباسامو زود زود میشورم و یه لباسو چندین بار بدون شسته شدن نمیپوشم!  درمورد اسپری واژن اطلاعی ندارم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

عزیزم اسپری خوشبو کننده واژن اصلا خوب نیست و باعث عفونت شدید واژن و رحم میشه و سرطان زاست ....هرروز دوش بگیر و مام استفاده کن و بعد از حمام به نبض دستات و پشت گوشت عطر و ادکلن بزن همیشه بوی خوب میدی

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...

برای واژن هم ژل شستشوی بادی ریفروم خریدم بوش عالیه و ماندگاریشم خوبه بوشو خیلی دوس دارم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
من فقط دوش میگیرم هر روز  تو اداره که نمیشه ادکلن و اسپری زد  یه تار مو بیرون بیاد وا وی ...

همه اداره ها اینجوری مذهبی شدن،یافقط واسه شماست؟

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2706