2726
عنوان

خانمای ک همیشه...

2502 بازدید | 27 پست

خوشبو هستین بیاین بگین از چی استفاده میکنید چ‌ مارکی 

و راسته ک اسپره خوشبو کننده واژن هم هست؟دوستم خواهرشوهر از کانادا براش اورده  میگه ایرانم هست؟

و لطفا بگین از چ‌ لوسیون بدن چ‌مارکی خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشبو کننده واژن که خوب نیست چون چیز معطر توصیه نمیشه حتی ژل بهداشتی بانوان

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

من ی روز درمیون. دوش میگیرم

میام بیرون مام میزنم مام نیوا

ب بدنم هم بادی اسپلش مای میزنم رنگ آبی و بنفششو دارم

آبیش بوش بهتره

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

هرروز دوش میگیرم چندبارم اسپری بدن میزنم زیربغلام! لباسامو زود زود میشورم و یه لباسو چندین بار بدون شسته شدن نمیپوشم!  درمورد اسپری واژن اطلاعی ندارم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

عزیزم اسپری خوشبو کننده واژن اصلا خوب نیست و باعث عفونت شدید واژن و رحم میشه و سرطان زاست ....هرروز دوش بگیر و مام استفاده کن و بعد از حمام به نبض دستات و پشت گوشت عطر و ادکلن بزن همیشه بوی خوب میدی

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...

برای واژن هم ژل شستشوی بادی ریفروم خریدم بوش عالیه و ماندگاریشم خوبه بوشو خیلی دوس دارم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
من فقط دوش میگیرم هر روز  تو اداره که نمیشه ادکلن و اسپری زد  یه تار مو بیرون بیاد وا وی ...

همه اداره ها اینجوری مذهبی شدن،یافقط واسه شماست؟

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2706