1147
1341
عنوان

خانمای ک همیشه...

152 بازدید | 27 پست

خوشبو هستین بیاین بگین از چی استفاده میکنید چ‌ مارکی 

و راسته ک اسپره خوشبو کننده واژن هم هست؟دوستم خواهرشوهر از کانادا براش اورده  میگه ایرانم هست؟

و لطفا بگین از چ‌ لوسیون بدن چ‌مارکی خوبه؟

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

خوشبو کننده واژن که خوب نیست چون چیز معطر توصیه نمیشه حتی ژل بهداشتی بانوان

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

من ی روز درمیون. دوش میگیرم

میام بیرون مام میزنم مام نیوا

ب بدنم هم بادی اسپلش مای میزنم رنگ آبی و بنفششو دارم

آبیش بوش بهتره

برای درمان قطعی و رایگان واژینیسموس بهم پیام بدید😘

هرروز دوش میگیرم چندبارم اسپری بدن میزنم زیربغلام! لباسامو زود زود میشورم و یه لباسو چندین بار بدون شسته شدن نمیپوشم!  درمورد اسپری واژن اطلاعی ندارم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
1334

عزیزم اسپری خوشبو کننده واژن اصلا خوب نیست و باعث عفونت شدید واژن و رحم میشه و سرطان زاست ....هرروز دوش بگیر و مام استفاده کن و بعد از حمام به نبض دستات و پشت گوشت عطر و ادکلن بزن همیشه بوی خوب میدی

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...
من فقط دوش میگیرم هر روز  تو اداره که نمیشه ادکلن و اسپری زد  یه تار مو بیرون بیاد وا وی ...

همه اداره ها اینجوری مذهبی شدن،یافقط واسه شماست؟

بیرون زتو نیست آنچه می خواسته ام...فهرست تمام آرزوهای منی🍁
1226
عزیزم اسپری خوشبو کننده واژن اصلا خوب نیست و باعث عفونت شدید واژن و رحم میشه و سرطان زاست ....هرروز ...

میزنم ولی اصلا بوش نمیمونه ۳۰۰ دادم‌ی ادکلن اصلا بوش نمیمونه

میگن خوبه ک 

ضرر داره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
1331