1147
1341
عنوان

گروه کاهش وزن

164 بازدید | 37 پست

هر کسی که اضافه وزن داره بیاید باهم وزن کم کنیم

ما میتونیم    

وزن اولیه: 8۷،۶00  وزن فعلی:۷۷،۱۰۰  وزن هدف اولیه:۷۵    وزن هدف دوم:۷۰   وزن هدف سوم:۶۵                ۴/۲۸ : ۸۰،۴۰۰   ۴/۲۹: ۷۹،۸۰۰  ۵/۲: ۷۹،۵۰۰  ۵/۳: ۷۹،۲۰۰   ۵/۴: ۷۸،۹۰۰   ۵/۱۶: 77,100

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

خب هر کی پایست وزن و قدشو بگه

خودم وزن ۸۰.۴ قد ۱۶۴ 

خیلی چاقم  

وزن اولیه: 8۷،۶00  وزن فعلی:۷۷،۱۰۰  وزن هدف اولیه:۷۵    وزن هدف دوم:۷۰   وزن هدف سوم:۶۵                ۴/۲۸ : ۸۰،۴۰۰   ۴/۲۹: ۷۹،۸۰۰  ۵/۲: ۷۹،۵۰۰  ۵/۳: ۷۹،۲۰۰   ۵/۴: ۷۸،۹۰۰   ۵/۱۶: 77,100
1307

طبق چه برنامه ای میخاهید کم کنید

من ۳ تا ۴ کیلو اضافه دارم

ماه رمضون‌که نمی شد

تو امتحانا هم‌که نمی شد

گبتم این ماه کم کنم ان شاء الله

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
منم تازه تصمیم گرفتم😁💪💪💪💪

عالیییه ان شاءالله با کمک هم میتونیم

من باشگاه میرم شما چی ورزش میکنید؟؟

من باشگاه نمیرم تو خونه ورزش میکنم رژیم کالری شماری دارم تو یک ماه گذشته تونستم ۳.۷۰۰ کم کنم خدا رو شکر

1226
الان چه جوری وزن کم کنیم 

شما چقدر اضافه وزن دارین

من باشگاه نمیرم تو خونه ورزش میکنم رژیم کالری شماری دارم تو یک ماه گذشته تونستم ۳.۷۰۰ کم کنم خدا رو ...

حوصله‌ام به کالریشماری نمیکشه اخه

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
1335