1147
1341

چربی بالا 

قند بالا پایینم این مشکلاتو داره

دخترم من در ارزوی روزی هستم که دوباره کفشهای چراغداریکه قبل از تصادف میپوشیدی و ذوق میکردی دوباره بپوشی دستهای همو بگیریمو قدم به قدم با هم راه بریم خدایا کی میشه اون روز برسه چقدر ثانیه ها دیر میگذره 

سرت تو کمرت خم کن اگه حالت برق گرفتگی نداری صددرصد ام اس نیست

پدرم...گرقیامت قصه باشد من کجا بینم تورا؟🖤هیچ وقت فراموشت نخواهم کرد عزیز دلم، قلبم، روحم...کاش بهشت زیر پای تو بود تا الان از جایت خیالم راحت بود....قلبم رو با تو دفن کردند🖤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

ام اس اولین علامتش تاری دیدو بی حس شدنه

دخترم من در ارزوی روزی هستم که دوباره کفشهای چراغداریکه قبل از تصادف میپوشیدی و ذوق میکردی دوباره بپوشی دستهای همو بگیریمو قدم به قدم با هم راه بریم خدایا کی میشه اون روز برسه چقدر ثانیه ها دیر میگذره 
حتما علل مختلفی میتوته داشته باشه نترس قوی باش حتی اگه خدایی نکرده ام اس باشه اونم برات راه حل دارم ...

خیلی میترسم اگه خدایی نکرده داشته باشم تموم آرزوهام برباد میره

1348
اینو از کجا کشف کردی

علایم اصلی و کلیدیش همین هست و مطمئنِ مطمئنم

پدرم...گرقیامت قصه باشد من کجا بینم تورا؟🖤هیچ وقت فراموشت نخواهم کرد عزیز دلم، قلبم، روحم...کاش بهشت زیر پای تو بود تا الان از جایت خیالم راحت بود....قلبم رو با تو دفن کردند🖤
1288
تاری دید که دارم چشام ضعیفه خیلی از قبل اینجوری بودم.دستامم تو خواب بی حس میشن الان این علائمو دو هف ...

تاری دید با ضعیفی چشم فرق میکنه

1346