2737
2734
عنوان

کسی باکلوفن به نی نی داده؟

2539 بازدید | 31 پست

باکلوفن رو توی اب حل میکردید میدادید؟

دوستان اخه امپرازول رو گفت با اب نده اثرش میره با اب سیب یا ماست بده یادم رفت باکلوفن رو چی گفت😢

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای رفلاکس عزیزم شما دادی به نی نی

نه تو سایت دکتری هست که معروفه دیدم

من اول رانیتیدین ای انی دادم ۴ ماه دیگه اثز نکرد دکتر نگسیوم نوشت ولی پیدا نکردم ایرانیشو قرصشو اب کردم ولی نخورد دکتر شربت ساختنی امپرازول داد اولاش خوب بود ولی دیگه اثر نورد و شبها نمیخابه و ترش میکنه الان دوهفته اس زانتاک دارم بهش میدم تازه دوشبه ی دوساعت میخوابه دوباره تا صبح یک ساعت به یک ساعت پا میشه شیر میخوره ولی هنوزم ترش میکنه تو خواب میخام ببینم اگه خوبه بدا ترش کردن بهش بدم

2728
نه تو سایت دکتری هست که معروفه دیدم من اول رانیتیدین ای انی دادم ۴ ماه دیگه اثز نکرد دکتر نگسیوم نو ...

با پزشک مشورت کن عزیزم. من سر دارو دادن خیلی وسواسم.

من به دکتر گفتم نکسیوم گیرم نمیاد گفت معادلش رو برات مینوسیم اموزول نوشت و در کنارش هم باکلوفن

نه تو سایت دکتری هست که معروفه دیدم من اول رانیتیدین ای انی دادم ۴ ماه دیگه اثز نکرد دکتر نگسیوم نو ...

عزیزم شاید آلرژی هم داره بچتون رژیم رفلاکس داری؟ شیر خودت رو میخوره؟

2738
یک چهارم صبح یک چهارم شب  توی اب حل میکردید؟

بله عزیزم یک چهارم رو بنداز داخل سرنگ پنج سی سی آب بکش و تکونش بده تا حل بشه بهش بده بیست دقیقه قبل و بعدش هم هیچی نده،ی کم هم خواب آلود میکنه

بله عزیزم یک چهارم رو بنداز داخل سرنگ پنج سی سی آب بکش و تکونش بده تا حل بشه بهش بده بیست دقیقه قبل ...

چند ماه شما دادید بهش؟

خوب شده بچه شما

بچه من یکسالشه کلافه شدم از بس دکترهای مختلف رفتم

نزدیک یک سال دادم آره عزیزم من دوتا بچه دارم،هر دو رفلاکس داشتن و منشأش آلرژی بود من هر چیزی ک خودم مبخواستم بخورم یا میخواستم بهشون بدم یک هفته تست میکردم ببینم میسازه یا نه،کجا هستید شما؟

من میدونم چقد سخته بزرگ کردن بچه ای ک رفلاکس داره واسه همین اگه تاپیک درموردش ببینم تا اونجایی ک بتونم و از دستم بربیاد کمک میکنم چون خودم هم تمام این روزها رو گذروندم رفلاکس و آلرژی فقط با رعایت خوب میشن احتمال داره ک ب مغزجات هم حساسیت داشته باشه اگه بچت بیقراره و مغرجات میدی ی مدت قطع کن و مجدد با تست بده ،از ی دونه شروع کن

نزدیک یک سال دادم آره عزیزم من دوتا بچه دارم،هر دو رفلاکس داشتن و منشأش آلرژی بود من هر چیزی ک خودم ...

ببخشید بچه م گریه کرد

من جنوبم خودم الان اومدم شیراز بردمش دکتر دهقان

بچه شما از الرزی فقط علامت رفلاکس داشت؟ یا علایم دیگه ایم داشت

2706