2726
عنوان

امروز مهمون داشتم بیاند

443 بازدید | 21 پست

صبح ی پست گذاشتم که مهمون دارم ولی میوه ندارم، کیا یادشونه؟

قرار بود مامانمو خاهرم بیاند خونمون برای سیسمونی چیدن و تمیر کردن خونم سالی یبار میاند کلا اینجا، دیشب به حضرت آقا گفتم میوه بخر گفت فردا قبل رفتن ب سرکار میگیرم حالا صبح8رفته بره زنگیده ک مغازه ها بسته اند منم دارم میرم سرکار،آنقدر این موجود ریلکسیه،توی خونه آلبالو پلاسیده داشتم موز و یه انبه و نصف طالبی و خیار یعنی میخاستم خودمو بکشم،

حالا اومدند مامانم اینا آلبالو هارو ریختم تو آب یکم جوون شدند انبه و طالبی رو اسموتی کردم یکم خشکبارم مثل مغزیجات و کشمش و عناب توت خشکم گذاشتم، 

هیچی مامانم همراهش یه خربزه آورد برای هوسونه. یادمونم رفت تا عصر بیارم بخوریم،

از قضا آقا اومده خونه دستخالی وقتی رسیده که خانواده ام رفتند، حالا دوباره عصریه عمه و دختر عمه اش و زن عموش اومدن دیدنم، عمه اش زنگید فقط خونه ای یه دیقه میخاستم کاریت دارم،فک نمیکردم بیاند تو،

حالا دوباره پذیرایی من خشکبار و چایی و شربت،و خربزه مامانم ک آورده بود برای آقا هم آوردم جلوش دو لپی کوفت میکنه یک کلام نگفنه این از کجا،

بعدم تشکر و احترام بهم ک چ کدبانویی سرزده اومدیم خودتو جمع و جور کردیو و... مهمونا رفتند

فقط نگاش میکنم.......چی جواب میده هان مامانت آورده خربزه رو، خب یه دوماد خوب ک بیشتر نداره وظیفه اشه 

من چیکار کنم،ک انقدر من آبروداری این مردو میکنم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

اره من خوندم صبح

بازم خوبه سرگرم بودید خیلی به چشم نیومده میوه نداشتن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما زنا حساسیم ، مردا زیاد اینجوری نیستن ، البته شوهر من گاهی مثه شوهر شماس ، گاهی وقتی مهمون خونس یواشکی میره میوه میخره میزاره تو راه پله که انگار ما میوه داشتیم ، کلا مردا ثبات ندارن

حالا نه که شوهر های ما مهمون میاد خودشونو می کشن 😕 

نه حالا خانواده شوهرم رفتند مشهد توی یه ساختمونیم از حالا گفته غذا درست کن رسیدند آخر هفته بیاند اینجا غذا بخورند، آخر هفته است ک میوه رنگ و وارنگ و غذا چندنوع میخاد

من نبودم ی مدت میوه نداشتم بعدم ک وقت نشد و مادرشوهر و پدرشوهر اومدن خونمون واسه عرض تسلیت من فقط چا ...

عزیزم تو نبودی خونه،بعدشم منکه تعریف شوهرمو میکنم که برام چیو چیو میگیره و فلان میکنه یکم زشته میاند اونم از قبل گفته بودند اینجوری پذیراییم بشه،

نه حالا خانواده شوهرم رفتند مشهد توی یه ساختمونیم از حالا گفته غذا درست کن رسیدند آخر هفته بیاند این ...

عه وا..با این وضعت ،حالش خوب نیست یا زیاد رو بهش دادی 

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
نه حالا خانواده شوهرم رفتند مشهد توی یه ساختمونیم از حالا گفته غذا درست کن رسیدند آخر هفته بیاند این ...

همون روز مریض شو و تکون نخور . بگو اگه می خواد بره از رستوران غذا بگیره .

همون روز مریض شو و تکون نخور . بگو اگه می خواد بره از رستوران غذا بگیره .

چندرغاز حقوق داره ک به10نمیرسه بقیه روزا رو یکیو دوتا میکنم با چیزایی ک داریم میپزمو و میخوریم تا چی بشه از پس انداز برداره اونم با خون و دل جمع کردم، حالا بگم بره بیرون بخره از خداخواسته میگه باشه کارت پس اندازو بده برم بخرم

2706