2737
2734
عنوان

پیشنهادتون چیه

260 بازدید | 47 پست

سلام ب همگی 

بچه ها اگ مجرد باشید از ی نفر خیلی خوشتون بیاد در این حد ک مثلا خودتون پاک نگه دارید فقط ب عشق اون ،،،چیکار میکنید پیش قدم میشید؟

اون طرف دوست دوران بچگیتون هم باشه

قبلا خاستگاری هم اومده باشه ولی خانواده ب دلایل الکی رد کرده باشن . در خوب بودن پسر شک نکنید.

پسره رو هم نبینید فقط شماره و اکانت اینستاشو داشته باشید. (شرایط تون طوری باشه ک ب هیچ فرد دیگ ای نتونید فک کنید. ایا پیش قدم میشید؟ مثلا میرید احوال پرسی کنید از طریق اینستا ک سر صحبت باهاش باز کنید ؟ راه حل تون چیه ک بفهمید الان نظرش چیه در مورد ازدواج. فقط نگید فراموشی ک نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

الان هیشکی تنها نیست.ینی همه دویت دختر یا دوست پسر دارن.بنظر منم اون تنها نیست مطمئمنا کسیو داره.ولی من اگه جات بودم بهش پیام میدادم جوزی ک ضایه نباشه و شانس خودمو امتحان میکردم وقتی دوسش دارمتا بعدا حسرتشو نخورم

میتونی بری در مورد یه پست یا استوری ش نظر بدی یا لایک کنی شاید خودش پیام بده

من باشم میرم احوال پرسی یا اول لایک میکنم و پیچم رو هم باز میزارم اون بیاد تو اگرم پیچم خاتوادگی باشه یه پیچ فیک میسازم ولی باز میزارم تا اول اون پیش قدم بشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

من اول با خانواده ام صحبت میکردم میدیدم اگه میتونم راضیشون کنم بعد باهاش حرف میزدم و اینا ... 

و اگر خانواده ام راضی نباشن صلاح یا مصلحت میدونستم و مجبور میشدم با این مسئله کنار بیام

نه بنظرم زشته میگه سبکه

اول اسمو ایناتو بزن تواینستا

فالوش کن 

بعد ی چیزی بزار استوری که اون بیاد جواب استوری رو بده توام سرحرفو باز کنی.اگه تو بری اول صحبت کنی باهاش شاید بعدا طعنتو بزنه

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟
2706