2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من به هیچ عنوان هیچ توقعی از خانواده همسرم ندارم 

هرچی کمتر ببینمشون خوشحال ترم 

ممنون میشم کمتر بیان دور برم 

مارا به خیر تو امید نیست شر مرسان 

مناسب قوم شوهرمه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من دقیقا دوتا مشکل بزرگ واسم پیش اومد حتی نمیتونستم دستمو هم بشورم 

زنگم بهم نزدن بعد که گله کردم مادرشوهرم منو خورد😕

گله نکن ولی اگه شد یه جوری تیکتو بپرون بهش که فک نکنن نفهمیدی

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 

نه اصلاگلایه نکن

اگه خودت باشی میگن نمیدونستیم وازخانواده خودت انتظارداشته باش ویامیگن همش مریصه واین حرفا

پسرشونم باشه بازمیگن زنش مریصش کرده خونه ماسالم بوده

میخاستن خودشون میرن سرمیزنن زنگ میزنن میگن کمک نمیخاهی 

من که نه ازکسی انتظاردارم نه میخام کسی ازم انتظارداشته باشه 

باباومامان همسرمم یک قرون کمک نکردن وشوهرمم اصلاحمایت نکردن بعداهم نبایدانتظاری داشته باشن 

[QUOTE=97474178]من دقیقا دوتا مشکل بزرگ واسم پیش اومد حتی نمیتونستم دستمو هم بشورم  زنگم بهم نزدن بعد که گله ک ...[/QUOTالهی ..منم پریروز چنان حالم بد بود درد و تب داشتم شروع کردم به گریه اصلا نمیتونستم از جام بلند شم شوهرم تو شهرستان کار میکنه ..خانواده امم نیستن یه شهره دیگه ان ..خانواده شوهرم پایین طبقه زندگی میکنن من حالم بد بود بهشون گفتم توروخدا پسرمو غدا بدین گرسنه نمونه .‌باورت میشه از صبح تا دوی شب حالم بد بود به خودم میپیچیدم..‌یه سر نزدن یه لیوان اب بدن دستم ..حتی زنگ نزدن با هزار سختی بلند شدم رفتم از یخچال نون خشک و ماست برداشتم خوردم نونش خیلی سفت بود تا معده ام پر شه از گشنگی داشتم میمردم ..درحالیکه چقد کمکشون میکردم خیلی ناراحت شدم خیلی 

2706