2733
2734

سلام ..منو مامانم و داداشم که چهارده سالشه میخوایم با کاروان خدا قسمت کنه بریم کربلا😃

من خیلی دلم میخواد داداشم همراهمون بیاد ولی مامانم میگه اذیت میشه ممکنه زنونه مردنه کن داداشت تنها میشه😓

واقعا اینجوریه؟؟توی هتل که فکر نکنم اینجور باشه دیگه؟؟

بعد این کاروانی ها که میبرن آقایون هم هستن دیگه؟آره؟؟

چی میگی تو😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن عزیزم زنونه مردونه نمیکنن.ما با کاروان نرفتیم ولی اونجا چن تا دوست کاروانی ک داشیم اونا میدیدم هرکس با خانواده خودش بود

به همین سوی چراغ قسم کاربر قدیمی ام😃والا بوخودا   تیکر بارداریم نیست
اره بابا تو کارون مرد هم هی  هتل هم که خیلی به خانواده اتاق میدن  اصلا مشکلی نیس  ...

آره منم فکر میکنم فقط موقع زیارت مجبور باشیم جدا شیم..اونم اگه مردخوبی پیدا کنیم بسپاریم با اون بره..اگه مرد باشه تو کاروان که عالیه

چی میگی تو😤😤😤😤
2738
نمیدونم من نرفتم تاحالا فقط اومدم بگم سلام منو برسون بی زحمت

ان شالله همین زودیا جور بشه بری..

منم چند دفعه خواستم مامانمو ببرم ولی جور نمیشد همش میترسم این سری هم نشه ولی ته دلم روشنه که میریم...

باورت میشه یه دفعه موقع اربعین تا خوده کربلا رفتیم ولی مامانم کم اورد چون ناراحتی قلبی داشت دیگه نتونست تا آخرش بره...بعد اون من دو دفعه قسمت شد رفتم ولی بیشتر دلم برای مامانم میسوخت که نتونسته بره..الانم خیلی خوشحالم ..دعا کن که بریم....اگه برم حتما دعات میکنم ریحانه جون😍😍😍😍

چی میگی تو😤😤😤😤
ان شالله همین زودیا جور بشه بری.. منم چند دفعه خواستم مامانمو ببرم ولی جور نمیشد همش میترسم این سری ...

ان شاءالله قسمتتون بشه زیارت عالی کنید😍🤗

ممنونم

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
خوووووووش بسعادتتون. التماس دعا ببخشید نفری چقدر پول دادید؟

سلام عزیزم...انشالله قسمت شما بشه همین زودی😍

هنوز نپرسیدم..تازه تصمیم گرفتیم..قراره فردا پسفردا شوهرم بره سوال بگیره

چی میگی تو😤😤😤😤
2706