2410
2553
عنوان

بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با عددبتای ۶۰۰۰ هاله انداخت؟ من با بتای ۲۵۰ یه خط پررنگ شد. بیبی چکت چیه؟

هاله نه. دیده میشد ولی از اونیکی کمرنگتر بود. از اینا ک بسته بندیش سفیدصورتیه دیگه. اسمشو دقت نکردم تاحالا.خخخ

2720
موردی نیست اینکه عدد بتات بالاس خودش مثبت هستش دکتر چی گفت رفتی؟😍

امروز قراره برم ب دکترم نشون بدم.دیروز نبود.ولی همینکه از دفعه پیش بتام بیشتر بود معلومه ک انشاءالله نی نی دااااارم🤗🤗🤗🤗🤗

2714
امروز قراره برم ب دکترم نشون بدم.دیروز نبود.ولی همینکه از دفعه پیش بتام بیشتر بود معلومه ک انشاءالله ...

ایشالله عزیز

منتظر خبرای خوب

کدوم شهری؟

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
ایشالله عزیز منتظر خبرای خوب کدوم شهری؟

رفتم دکتر برام سونو نوشته ولی گف هفته دیگه یا ده روز دیگه برو ک انشاءالله قلبشم تشکیل شده باشه. شماها سزارین بودین یا طبیعی؟ لطفاً همتون حقیقتو بگید ک طبیعی درد و زحمتش کمتره یا سزارین؟ این دکتره میگف تا تشخیص ندم سزارین نمیکنم. 

من خیلی بد درد و بد زخم هستم. خیلیم از زایمان میترسم. میخام بدونم با ورزشای بارداری میشه راحت طبیعی زایمان کرد یا دکترمو عوض کنم؟ تعریف این دکترو خیلی شنیدم.

من خیلی بد درد و بد زخم هستم. خیلیم از زایمان میترسم. میخام بدونم با ورزشای بارداری میشه راحت طبیعی ...

خانوم مدیر جانم بیاید اگر همه موافقن ی گروه بزنیم توو واتساپ اونجا راحت باهم مشورت میکنیم.🌷🤗

من خیلی بد درد و بد زخم هستم. خیلیم از زایمان میترسم. میخام بدونم با ورزشای بارداری میشه راحت طبیعی ...

من که اولین زایمان میشه

درست 20 هفته مونده به زایمانم

والا من به هرکی میرسم میپرسم که طبیعی بوده یا سزارین

فیلم دوتاشم از یوتوب دیدم

جفتشم خیلی بد هستن

ولی فکنم سزارین رو ترجیح بدم

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
من که اولین زایمان میشه درست 20 هفته مونده به زایمانم والا من به هرکی میرسم میپرسم که طبیعی بوده ی ...

نمیدونم چ کنم. از عمل میترسم. بخیه هم ک دیگه بدتر.جفتشم بخیه داره. اینکه میگن طبیعی افتادگی رحم میاره درسته؟ شنیدی؟

2706