2726

۷ ماهه عقدیم. یه بار وسط هفته میاد ...پنج شنبه جمعه ام کلا با همیم.ولی به نظرم خیلی کمه😔😔رفته رفته وابسته تر میشم و حس میکنم نیازه که هر روز ببینمش...اینم بگم هفته ای یه وعده میرم خونه مادر شوهرم...کلا دعوتم نمیکنه بیشتر از این:-|

تیکر عروسیمه😍هشتم اذر 98برام دعا کنید خوشبخت شم

من همیشه دوست داشتم سنگین رنگین باشم و فقط پنجشنبه و جمعه ها.ولی وقتی عقدکردم مثلا به شوهرم میگفتم فرداشب هرکی خونه خودش تعجب میکرد.براش عجیب بود.میگفت چرا؟یا مثلا اگه یشب پیش هم نبودیم مادرشوهرم میگفت چرا باهم نیستین مگه قهرین؟عجیب بود براشون.و اینگونه بود ک ما همیشه باهم بودیم😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبه که دیگه بیشترش بده به نظرم منم هفته ای یه بار میدیدمش شاید تو ۸ ماه عقدم ۴ یا۵ بار رفتم خونه مادرشوهرم چون من درس میخوندم ونمیتونستم برمم بس بود همونقدر 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

۲ سال عقد بودم. دور بود شهرمون.

ی ماه درمیوم میومد همسرم و مناسبتا. تایمی ک میومد همش مسافرت دونفره بودیم. عااااالیه خاطراتش.

خونه مادرشوهرمم ۳ بار توو دوسال.

۱۰ ساعت فاصلس. شوهرمم صب میرف سرکار تا ۱۲ شب ،من تنها سختم بود. خیلی اصرار میکردن برم طفلیا.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

چقد کار خوبی میکنی بی دعوت نمیری بزا بیشتر اون بیاد یا با هم برین بیرون ک بهتره چون حرمت خودتو اون هردو حفظ شه من یکی از دوستام ک عقده همینجوریه فقط شوهره میاد در حد یک یا دو روز در هفته بقیه میرن بیرون

اگه مادرشوهرت دعوتت نمیکنه نرو خودتو سبک نکن.از قدیم گفتن دوری و دوستی و هرچه دور تر و رسمی تر باشی عزیزتری.بیشتر سعی کن شوهرت بیاد.ولی خونه مادرشوهر دیگه نیاز به دعوت هم نداره ولی هم اینک هفته ای یبار میری کافیه

2706