2726

شوهرم رفته شمال واسه ساخت ساز ویلا ،البته 3ماهه که سه روزه میره میاد،گیرداده بگومامان بابات یایکیشون بیان پیشت،تاخونه بابام 4دقیقه شایدم کمترراهه!اپارتمانی هستیم وشوهرم میگه دلم هزارجامیره شب ! ولی من اینجوری راحت ترم تی وی میبینم خوراکی میخورم میرقصم فیلم خنده دار میبینم کیف میکنم توتنهایی باخودم ! زنگ زد گفتم نمیخوام کسی پیشم باشه!گفت پیشتون باشه؟مگه کسی پیشته!گریم گرفت گفتم کی پیشمه؟گفت دروغ نگوخودت گفتی پیشمون ! گفت چرانمیفهمی نگرانتم ذهنم همش پیشته که چیزیت نشه! چه کنم ؟انگ پیشمون هم بهم زد😔😔😔😔😔 توناپیکای قبلی گفته بودم که نامزدش بهش خیانت کرده بود ،انگار منم اونم ...الان چیکارکنم بگم بیان مامان بابام؟البته مادرپدرم ازخداشونه بیان چون اوناهم دل نگران میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برگشته میگه کی پیشته مگه؟ کسی پیشته؟؟؟انگارمنم مث نامزدقبلیشم 😔😔😔😔 میره سه روزچهارروز یه هفته درمیون میره بعدمن تنهام بایددددم مامان بابام بیان یامن برم!

مامان بابام اومدن پیشم وبه شوهرم گفتم که دلخورشدم ازحرفت ولی چون میدونم ازرودوست داشتنته گفتم که مامان اینابیان پیشم! اونم گفت نه توگفتی پیشمون!گفتم بخدامن نگفتم پیشمون!گفت باشه عزیزم شایدمن اشتباه شنیدم! وهمین 😒😒😏😏😏