2726

یه مختصر توضیح بدم من اصلا آدم اهل فضولی ودخالت نیستم به طوری که بردارم ۱۰ سال ازدواج کرده فقط دو بار خونه اشون من رو دعوت کرده مادرم اینها رو در مجموع این سالها فقط ۵ بار دعوت کرده من هم اصلا انتظاری ندارم توی هیچ کار زن برادرم به هیچ عنوان دخالت نمی کنم معتقدم به من مربوط نیست زندگی دیگران همیشه از زن دادشم تعریف میکنم مثل یه خواهر حتی بیشتر از یه خواهر باهاش مهربونم هرکی منو میشناسه این و موضوع رو میدونه مامانم هم مثل من یه اصلا اهل دخالت نیست همه جوره هم زندگی دادشمو ساپورت میکنه محبت بیش از اندازه میکنه از من هم توقع داره که مثل اون باشم مثلا انتظار داره که برای مراسم جشن برادر زنداداشم کادو زیادی بدم در حالی که مادر زندادشم برا زایمان من یه کادو مختصر آورد من اصلا توقعی ندارم ها ولی یه کم به هم بر میخوره ۳برابراون میخوام کادو بدم مامانم میگه کمه زیاد بده شوهر من هم راضی نیست یا یه مراسم دعوتیم من راحتم هستم که خودم تنها برم چون بچه کوچیک دارم شاید نتونم به موقع حاضر بشم نمی خوام بد قول بشم از اون ور هم استرس بگیرم باز مامانم انتظار داره با زنداداش برم اگه هم قبول نکنم از من ناراحت میشه هیچی می خواستم درد دل کنم و از تون راهنمایی بخوام چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی خودت رو بکن به مادرتون دلیل تون رو بگید کم کم جا میفته

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

مثل منی که تو ولی من وضعیتم خیلی بدتره

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
واقعا همه میگن خوش به حال زندادشت

منم میخواستم بگم خوش بحالش من که هیچ وقت همچین حمایتی تو خانواده شوهر نداشتم همه جا باید تنها برم😔

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
منم میخواستم بگم خوش بحالش من که هیچ وقت همچین حمایتی تو خانواده شوهر نداشتم همه جا باید تنها برم😔

آره ولی هر چیزی متعادلش خوبه نباید من خودمو فدای دیگران کنم ولی مامانم توقع اش زیاده 

اره خیلی من اصلا کاریش ندارم فقط میگم از من بیش از اندازه توقع نداشته باش ولی نارحت میشه

خوب خودش میتونه هرجور دلش خواست رفتار کنه نباید شما رو مجبور کنه که

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
 من بگم از من قهر میکنه با من سر سنگین میشه موندم چی کار کنم

عزیزم وقتی شوهرت راضی نباشه ک فایده نداره اینو ب مادر گرامت بگو

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
2706