2703
2553
عنوان

اگ مبخواید بیاید بگید دروغه و سرکاریه نیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 10004 بازدید | 361 پست
قربونت😍😘 ولی حیف که هیچ کاری از دستم بر نمیاد😞وقتی میبینم یک زن انقدر بی پناهه دلم میگیره

امروز روز خیلی خیلی بدی داشتم،،،،یه مراجع داشتم که بارها و بارها بخشیده،،،کسیرو که جلوش می‌بره توی اتاق،،،من به این خانوم تحقیر شده چی بگم؟؟؟؟؟,چه جور بگم بسه و برو،،،چرا متوجه نمیشن خواسته نشدن فاجعه نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بمون و پدرشو دربیار فکرکردی خودتو بکشی اون ناراحت میشه ن عین خیالشم نیست من دوستم سر خیانت شوهرش مثلا میخواست بترسونه شوهرشو رفت خودشو اتیش زد یهو اتیش کشید بالا ب کل بدنش بردنش بیمارستان بعد چندروز مرد مرده هم سر چهلم نشده دوست دختر بازی هاشو شروع کرد ومیوردشون خونه خیلی راحت دوتا بچه هم داشت 

2720
نگاش میکنم حالم بد میشه 

عزیزم شرایط سخته ، درک کردنت سخته چون حتی کساییم که خیانت دیدن حال وروزشون با هم فرق داره .ولی من میگم اگه شرایط طلاق نداری به حال خودش رهاش کن .هرزه بودن و هرشب با یکی خوابیدن که هنر نیست .هنر کسی داره که پاک تو جامعه زندگی کنه.بمون و واسه بچت مادری کن

زن بی‌پناه نداریم،،خودمون،خودمونو ذلیل میکنیم،،باید رها شد،،چقدر زنده هستیم که بجنگیم طرف مارو بخاد؟ ...

راس میگی😍ولی هیشکی به دخترای ما اینا رو یاد نمیده😞از همون بدو تولد تاکید دارن که باید وابسته باشیم😟

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
امروز روز خیلی خیلی بدی داشتم،،،،یه مراجع داشتم که بارها و بارها بخشیده،،،کسیرو که جلوش می‌بره توی ا ...

اوه خدای من😣😣😣😣چرا آخه؟ حیف یه زندگی اروم وسالم نیس که مردم میرن دنبال اینکارا آخه😬

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
راس میگی😍ولی هیشکی به دخترای ما اینا رو یاد نمیده😞از همون بدو تولد تاکید دارن که باید وابسته باشیم ...

عزیزم مطمئن باش کسی که شرایط طلاق داره یه لحظم نمیمونه ، ولی کسی که شرایطشا نداره مجبوره تن بده به این زندگیا

2714
اوه خدای من😣😣😣😣چرا آخه؟ حیف یه زندگی اروم وسالم نیس که مردم میرن دنبال اینکارا آخه😬

امروز گفتم بسه بابا،،،ارزش کجاست؟؟؟؟زن بسوزه بسازه؟؟؟به قول استاد بزرگوارم فرهنگ هلاکویی یعنی چی اخه؟؟یکی بره با یکی دیگه بخابه و دلدادگی کنه منم مثل هویج بسازم؟!؟

واقعا چرا زن ها انقدر پست باشن با مرد زن و بچه دار رابطه داشته باشن توقع خوشبخت شدن هم داشته باشن وا ...

متاسفانه خانما بیش از حددارن برا دیده شدن تلاش میکنن

و مردا حق خودشون میدونن 

واقعا در دسترسن که اونا هم پررو شدن 

تر و خشک هم با هم میسوزن

😔

2706