2726
عنوان

اگ مبخواید بیاید بگید دروغه و سرکاریه نیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 10004 بازدید | 361 پست
چرا تا حالا جدا نشدی ؟به خاطر بچهات؟ 

اره 

اگ جدا بشم بچه هامو بگیرم مسولیت سخت میشه😔😭نمیتونم برم سرکار خونه مامانمم با دوتا بچه نمیشه وگرنه همین الان میرفتم یکجا پیدا میکردم هم خونه میشدم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شات هاشون توی تاپیک قبلیم هس چون عکسه و لود شدنش سخته اینجا نمیزارم دیگ😔نگید چرا تحمل میکنید  ...

عزیزم دو تا کثافت رفتن همچین کار زشتی کردن تو چرا خودتو بکشی اون دو تا لجن باید خودشون رو از زمین محو کنند آروم باش عزیزم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
بعد به من میگن چرا تو یه دوست نداری رفت و آمد کنی؟؟؟؟

همووون بهتر نداری منم تصمیم دارم نداشته باشم از این ب بعد بهتررزین کارو میکنی

به همین سوی چراغ قسم کاربر قدیمی ام😃والا بوخودا   تیکر بارداریم نیست

کسی ک ب خاطر بچه می سازه و میسوزه و تحمل میکنه شوهرش با خانمی باشه قطعه دنبال راه حل نیس دنبال درد و دله وگرنه گوشه خیابون چادر بزنی زندگی کنی بهتر از این خفته

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
شات هاشون توی تاپیک قبلیم هس چون عکسه و لود شدنش سخته اینجا نمیزارم دیگ😔نگید چرا تحمل میکنید  ...

کدوم تاپیک

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
جدا شو و خودتو راحت کن شوهرت در خوبی برا بچه هات نخواهد بود مطمئن باش

همین امشب گرفت زدشون حتی منو و مامانشم نتونستیم جلوشو بگیریم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴

یعنی بچه هات مادرشون دم به خودکشی باشه خیلی خوشبختن؟ جدا شو به نفع همتونه خودتو گول نزن که به صلاح بچه هامه بسوزم و بسازم. دقیقا تحقیقات و تجربه نشون داده بچه هایی که پدر مادرشون جدا شدن شادتر و سالم تر از بچه هایی هستن که تو خونه پر از تعارض و تنش باهم زندگی می کنن. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

خدایی ادم بخاطر دوتاادم چرت خودشومیکشه؟چه مسخره 

برو خوشبخت شو اونام بسوزن فکر کردی دوتاخائن میتونن زندگی خوبی باهم داشته باشن؟

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
عزیزم مرسی ک یادآوری میکنی ایران هم جم تی وی داره

این چیزا حقیقت داره دور و اطرافتو نگاه کنی می بینی کم نیس این جیزا .

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706