1147
1341
عنوان

اگ مبخواید بیاید بگید دروغه و سرکاریه نیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 8998 بازدید | 361 پست
اوه خدای من😣😣😣😣چرا آخه؟ حیف یه زندگی اروم وسالم نیس که مردم میرن دنبال اینکارا آخه😬

امروز گفتم بسه بابا،،،ارزش کجاست؟؟؟؟زن بسوزه بسازه؟؟؟به قول استاد بزرگوارم فرهنگ هلاکویی یعنی چی اخه؟؟یکی بره با یکی دیگه بخابه و دلدادگی کنه منم مثل هویج بسازم؟!؟

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

واقعا چرا زن ها انقدر پست باشن با مرد زن و بچه دار رابطه داشته باشن توقع خوشبخت شدن هم داشته باشن وا ...

متاسفانه خانما بیش از حددارن برا دیده شدن تلاش میکنن

و مردا حق خودشون میدونن 

واقعا در دسترسن که اونا هم پررو شدن 

تر و خشک هم با هم میسوزن

😔

1350
شات هاشون توی تاپیک قبلیم هس چون عکسه و لود شدنش سخته اینجا نمیزارم دیگ😔نگید چرا تحمل میکنید  ...

آبروی جفتشونو ببر

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
1307

چجوريه كه با ٢ تا بچه تونسي اقدام به خودكشي كني يا بهش فكر كني

ولي نميتوني ازش جدا شي!؟

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
😔😔😔

دلم خیلی پره از مردها از دخترهایی که وارد زندگی مرد متاهل میشن،،،چه لذتی داره،،پول میخان؟؟فلان میخان؟؟؟بع چه قیمتی؟؟! همین جا تاپیک هایی رو میبینم که من عاشق مرد زن دار شدم می‌دونم کار من بده،،،فحش بدم،،مشاوره کنم؟؟!؟ خیانت زنها داره بیداد میکنه،،و هیچ کدومشون وجدان ندارن

گفتم بابا کسی پشتم نیس میگن مرده عادیه بساز 😔😔😔😔

واااااا کجاش عادیه؟؟ 

اگه پدرت این کارو میکرد مادرت همین نظرو داشت؟؟

🤗رَگِمَنْانقدرنَزدیکیْکهنَبضِروگردنمویاٰدمْنیست....✌🏾
اره  اگ جدا بشم بچه هامو بگیرم مسولیت سخت میشه😔😭نمیتونم برم سرکار خونه مامانمم با دوتا بچه ن ...

مثلا خودکشی کنی وضع بچه هات بهتر میشه🙄تکلیفتو معلوم کن نگران بچه هاتی یا نه

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226

آها جریان ندا یاسی وحید خزایی تازه فهمیدم کدومی؟دوستتو شوهرت باهم قلیون میکشیدنو عرق میخوردن؟الان که مست نیستی؟

اولین باری که تو وان حموممون دراز کشیدم،لامصب انقد باکلاس بود میخواستم رگمو بزنم!!!  
1335