2726

من نامزدم هنوز ازدواج نکرده ام. اخلاق بدش اینه هی میخواد بفهمونه خانوادش بیشتر از من واسش اهمیت دارن . واینکه میگه حق ندارم تنها بیرون برم باید با خونوادش برم یا با خودش.الان اعصابم خرده از خوبی هاش نمیتونم بگم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبیش اینه بامعرفت ومهربونه  ومنو میبینه..

بدیش اینه مجبوره همش سرکار باشه ومن همش تنهام ☹

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
خوبیش اینه بامعرفت ومهربونه  ومنو میبینه.. بدیش اینه مجبوره همش سرکار باشه ومن همش تنهام ☹

دقیقا شوهر منم همش سر کاره امروز بهش گفتم این زندگیه واسم درست کردی به خدا به کمتر راضیم دوس دارم بیشتر پیشمون باشی

ای ام کورد

مهربون .صبور .آروم.درک بسیار بالا .برام خیلی ارزش قائله.هرکاری بخوام بااجازش انجام میدم‌.هرجایی بخوام برم اوکیه.حتی پیش خانوادش بیشترین احتراموبهم میزاره.عاشق خانواده ی منه.و خیلی چیزای خوبه دیگه.البته ناگفته نماند وقتی عصبی شه یاهرچیزی اگه بهش گیر بدم و غربزنم قهرمیکنه اگه ن که بعدیکی دوساعت آروم میشه

خوبیه شوهرمن این هست که کاری هست ..رفیق باز نیست ..خسیس نیست ..خوش اخلاقه..چشم چرون نیست ویژگی های بد...یکم زود از کوره در میره..نمیزاره من جاهای دورم تنهایی برم..جایی که مرد باشه نمیزاره کار کنم ..کم حرفه

دقیقا شوهر منم همش سر کاره امروز بهش گفتم این زندگیه واسم درست کردی به خدا به کمتر راضیم دوس دارم بی ...

من اینجا غریبم کسی رو ندارم...

همش  بهش میگم خسته شدم چقدر کار میکنی 

یا دودیقه اومدیم خودتو ببینیم همش سرکاری 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
منم غریبم هیچکی ندارم اینجا از شهر خانوادمم 24ساعت دورم😭😭😭😭

😭😭😭😭

2706