2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت نی نی به کمک ابن سینا

403 بازدید | 22 پست

با روش ابن سینا همون که میگه یه حلقه رو از زنجیر آویزون کنید رو روی نبض بگیرید اگه دورانی چرخید بچه دختر و اگر روی خط صاف عقب و جلو رفت بچه پسره بچه من جنسیتش دختر میشه

الان ۱۱هفتمه و تا هفته ۱۶ باید یه ماه انتظار بکشم

تاحالا کسی از این روش استفاده کرده

و اگه استفاده کرده درست بوده یا نه؟

تعریف من از عشق همان بود که گفتیم دربند کسی باش که دربند حسین است

فقط سونوگرافی 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تاریخ لقاح و متولد چندی بگو تا بگم چیه

تعییین جنسیت با تقویم چینی رو خودم انجام دادم 

پسر بود

ولی این یکی میگفت دختره

تعریف من از عشق همان بود که گفتیم دربند کسی باش که دربند حسین است
2738

تو بارداری باید روی شکم بگیری 

بچرخه پسره 

خط بره دختر

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
واای اجی یه ماه مث باد میگذره خوبه جای من نیستی اون وخت چی میکردی ۳۹ هفتهمه تا هنوز جنسیتشو نمیدون ...

چرا؟

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2706