2726
عنوان

کسی میدونه لک بینی وسط سیکل قاعدگی چه علتی میتونه داشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51904 بازدید | 62 پست
عزیزم شما همون ۱۶ سیکلت لک دیدی حامله شدی؟میشه لطفا جواب بدی؟من ۱۶ سیکلم امروز و از دیروز رگه های خو ...

سلام عزیزم نه من اون.ماه پریود شدم ولی اون.آخرین پریودم بود چون دوباره ۱۴سیکلم لک دیدم به مدت چند روز لک قهوه ای کم که فکر میکردم تخمک گزاریه بعد روز ۳۱سیکلم بیبی مثبت پرنگ شد حالا نمیدونم.اون لک چی بود لانه گزینی بود یا لک تخمک گزاری

سلام خانمی شما اون ماه حامله بودین لک دیدین چون منم دقیقا همینطور شدم امروز ۱۶سیکلم لک دیدم

na man badan fahmidam be khatere ghorsi bode ke masraf karde bodam Letrozol

Being happy never goes out of style

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانمی شما اون ماه حامله بودین لک دیدین چون منم دقیقا همینطور شدم امروز ۱۶سیکلم لک دیدم

سلام عزیزم خوبین امیدوارم هنوز تو این سایت باشین منم امروز برای اولین بار تو عمرم این کشکل واسم پیش اومده روز ۱۵ سیکلم هست ۱ ساله اقدام کردم واسه بچه دار شدن شما باردار شدین ؟

البته من رنگ لکه هام قهوه ای کاملا

2728
سلام عزیزم نه من اون.ماه پریود شدم ولی اون.آخرین پریودم بود چون دوباره ۱۴سیکلم لک دیدم به مدت چند رو ...

سلام عزیزم منم اولین باره این جور شدم لکه قهوای دو ساعتی لک دیدم بعد قطع شد روز ۱۵ سیکلم هم۲۸ روزس یک ساله نی نی میخوام البته همین امروز بیبی زدم منفی بود یکی دو روزی از تخمک گذاریم میگذره

سلام عزیزم خوبین امیدوارم هنوز تو این سایت باشین منم امروز برای اولین بار تو عمرم این کشکل واسم پیش ...

عزیزم انشالله که باردار باشین من اون ماهی که لک دیدم پریود بود ولی اون آخرین پریودیم بود ماهه بعدش حامله شدم دوباره وسط,سیکلم لکه بینی شدم که ۲ روز ادانه داشت نمیدونم علتش چی بود ولی قطع شد و شب ۲۳ سیکلم حالت پریودی شدید داشتم ولی پریود نشدم تا ۳۱ سیکل تست زدم مثبت شد شما ام فکر میکنم زود بیبی زدین صبر کنین اگه در حد لک بود و قطع شد تا موعد سیکلتون صبر کنین انشالله مثبت میشه

عزیزم انشالله که باردار باشین من اون ماهی که لک دیدم پریود بود ولی اون آخرین پریودیم بود ماهه بعدش ح ...

مرسی عزیزم 

اره والا قطع شده حالمم زیاد رو به راه نیست ۱۲ ماهه هر ماه این انتظار ادمو اذیت میکنه

مرسی عزیزم  اره والا قطع شده حالمم زیاد رو به راه نیست ۱۲ ماهه هر ماه این انتظار ادمو اذیت میک ...

نگران نباش عزیزم بلخره که مادر میشی انقد عجله نکن بخدا خیلی سخته بجه دادی من خودم ق ماه تو اقدام بودم انقد استرس داشتم نکنه یه موقع نشم اصلا بچه میدیدم گریه ام میگربت فکر میکردم خودم هیچ وقت مادر نمیشم ولی وقتی باردار شدم و دنیاش اوردم تازه فهمیدم چقدر سخته افسردگی بعد زایمان گرفتم ۹ ماه افسردگی داشتم اللن ۱ ماهه خوب شدم همش یاد قبل بارداریم میافتم اینوه جقدر ارامش داشتم چقدر راحت بودم البته ناشکری نمیکنم اللن دارمش عاشقشم ولی اگه سختیای مادر شدنو اون وقتا درک میکردم هیچ وقت بچه دار نمیشدم ولی,الان دارمش با دنیام عوضش,نمیکنم

نگران نباش عزیزم بلخره که مادر میشی انقد عجله نکن بخدا خیلی سخته بجه دادی من خودم ق ماه تو اقدام بود ...

ایشالا زنده باشه 

بله همه اینارو میدونم اما این دوره لنتی باید بگذره دیگه

من چندماه اینجوری شدم رفتم دکتر

عفونت داشتم ودهانه رحمم زخم بودالان دارواستفاده میکنم

وپاپ اسمیرهم دادم نرمال بود ولی ااتهاب داشتم آز هورمونی هم دادم فعلاجوابشونگرفتم

2706