2737
2739
عنوان

بچه ها داغونه اعصابم

134 بازدید | 9 پست

نمیدونم چیکارکنم سردرگمم خونه مون موریانه زده طبقه بالای خونمون هفت هشت تا مزاحم اومدن مسافرتی گورشونو گم نمیکنن لعنتیا

پدرم دراومده همش حیاطو تمیز میکنم کمرم درد میکنه پریودم شوهرم رواعصابمه و ناز و قمیش میاد برام هی غر میزنه چی بخورم آروم بشم

یه روزی حال منم خوب میشه

اوووووفففففف .چیزی نخور از خونه واسه چند ساعت بزن بیرون آروم شدی برگرد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میخاد بمیرم دیگه چرا تموم نمیشه این وضع چرا خدا نمیذاره نفس راحت بکشم و چهار روز استراحت دنیارو بکنم بی پولی از اینور آرایشام تموم شده به شوهرم میگم برام بگیر بهونه درمیاره به در و دیوار گیر میده

یه روزی حال منم خوب میشه
2731
ی دوش ده دقیقه ای بگیر آویشن و گل گاو زبون دم کن بخور یک کم بخواب برا خودت

تازه باس پاشم شام درست کنم چایی و خونه رو مرتب کنم😣

وگرنه شب شوهرم بیاد قیامت میشه

یه روزی حال منم خوب میشه
بیرون رفتم بیشتر سوختم از گرما 😪🤤

ای بابا. من هم اعصابم خورد شده😂دارم خیاطی میکنم پارچه ام هی نخ نما میشه روانیم کرده. الان هم گذاشتمش کنار تا آروم بشم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

یاد اون تیزر بیوفت بگو درسته که یه عالمه کار ریخته سرم و موریانه داره خونمو میخوره ولی خداروشکر خونه دارم. درسته که شوهرم وسایل ارایشی نمیخره ولی خوبه که یه کم تنوع بدم و بدون ارایش برم بیرون 😊😊 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊