2733
2739

و همش اعصابش خورده با کوچیکترین چیزی به هم میریزه مثلا بکم فلان چیز خرابه ناراحت یمشه سردرگم میشه و کلا میگه احساس بی انگیزگی میکنم  همیشه یه مدته ناراحته کم میخنده و....بنظرتون اینا طببعیه یا اینکه ببرمش متخصص اعصاب و روان براش خوبه یا نیازی نیست؟اطفا راهنمایی کنید زمان مجردیش خیلی شوخ و خنده رو بوده ولی بعد ازدواج کم کم اینجوری شد بخاطر مشکلات زندگی بنظرتون بره روانپزشک و دارو بگیره برا این مشکلاتش خوبه یا نره؟اصلا نیاز هست؟

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

دشمن هم دارید ؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا نمیدونم ولی بعیدم نیس کسایی از ازدواجمون ناراحت شده باشن  چرا؟

چشم زخم هم میتونه دلیل اینجور حرکات بشه ‌.قل ها آیه الکرسی رو آب بخون هر روز بهش بده اول صبح

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
چشم زخم هم میتونه دلیل اینجور حرکات بشه ‌.قل ها آیه الکرسی رو آب بخون هر روز بهش بده اول صبح

باشه عزیزم ولی بنظر خودم بیشتر مشکلات زندگی باعثش شده دکتر لازمه یا نه؟

ببرش روان شناس 

روانشناس یا روانپزشک؟منظورت اینه دارو نخوره فقط با مشاوره درمان بشه؟مگه دارو بده؟

باشه عزیزم ولی بنظر خودم بیشتر مشکلات زندگی باعثش شده دکتر لازمه یا نه؟

فکر نکنم لازم بشه دکتر. دارو بیشتر عوارض داره .من خودم یه کاری کردم نتیجه گرفتم اول صبح آب ولرم و عسل یه قاشق قاطی کردم هفت بار فاتحه و قل ها میخوندم خیلی بهتر شدیم هر دومون .شوهرم هم سرحال تر شده بود .میتونی رو شیر هم بخونی .ان شاءالله درست میشه 

2738
فکر نکنم لازم بشه دکتر. دارو بیشتر عوارض داره .من خودم یه کاری کردم نتیجه گرفتم اول صبح آب ولرم و عس ...

شما مشکل شوهرت چی بود؟

با این گرونی ههمون داریم اینطوری میشیم مخصوصا مردا که مسئولیت زندگی رو دوششونه

خب دکتر لازمه یا نه؟چون اینجوری منم دارم از زندگی زده میشم

اعصاب و روان ببریش خوبه ها لااقل استرسش و ... کنترل میشه 

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
اره ببر خدای نکرده کار دست خودش نده 

نه در اون حد نیس عزیزم ولی دیگه خیلی با این رفتاراش زندگیمون خسته کننده شده

2706