2737
2734
عنوان

غیرانتفاعی یا دولتی

134 بازدید | 21 پست

سلام 

میشه لطفاً خانم هایی که بچه مدرسه ای دارند منو راهنمایی کنند.

پسرم امسال کلاس اول میره .

من توی یکی از مدارس غیرانتفاعی ثبت نامش کردم اما هر کسی که دیدم میگن دولتی خوبه من واقعاً الان دچار سردرگمی شدم به نظرتون بزارم همون غیرانتفاعی یا یه دولتی خوب بزارم بره .

دارم تلاش میکنم خوشحال ترین باشم😊

ازنظرمن دولتی

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگه اگه بخواهی هم فک نکنم دولتی جا داشته باشه پر شدن .اگه مدرسه کادرش و خانواده ها خیلی خوب باشه دو ...

نه تحقیق کردم هنوز میتونم ثبت نام کنم.

2738

منم دولتی ترجیح میدم چون واقعا معلما زحمت میکشن و همونقدر هم انتظار دارن ولی البته بعضیاشون مدارس غیر انتفاعی فقط بخاطر دراوردن اسم نمره های الکی به دانش اموزان میدن و بیشتر معلما یا خیلی جوون که سابقه نداره یا بازنشسته ها هستن که اینم دیگه حوصله ندارن نمره کیلویی میدن 

منم دولتی ترجیح میدم چون واقعا معلما زحمت میکشن و همونقدر هم انتظار دارن ولی البته بعضیاشون مدارس غی ...

خواهرم معلمه همینو میگه و دودلم کرده .

پسر من خیلی اجتماعی و فعاله و اصلاً اهل خجالت و کم رویی نیست .

و خوندن و نوشتن رو یاد داره پیش دبستانی دو جا گذاشتم بره .

برای همین خواهرم میگه مشکلی نداره برای یادگیری تو دولتی هم از پس خودش برمیاد نذارش غیرانتفاعی.

2706