2733
2734
عنوان

خنده دار ترین جوکی ک شندید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 25 پست
نوشته بود توی یه کوچه بنایی داشتیم اوستام گفت برو ببین اون خونه استنبلی داره؟؟رفتم در خونشون دخ ...

😂😂👏

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

‏این جمله "خنده بر هر درد بیدرمان دواست" چرنده.

عموم سرطان داشت قلقلکش دادیم بخنده خوب بشه، جلو مهموناش گ...

از خجالت مُرد☹️😄😂

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکم بی ادبیه ببخشید میگه یه پیر زنه نشسته رو دلار پسرع بهش میگه ننه چرا رو دلار نشستی میگه ننه اخه شنیدم دلارهی بالاپایین میره😂😂😂😂

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

منم فک کنم بی مزه باشه ولی خودم خیلی دوستش دارم😁

یکی از غضنفر میپرسه شما به اون حشره ای که دونه دونه روی گلها میشینه و شهدشو می خوره چی میگید

غضنفر میگه ما بهش میگیم خسته نباشی حشره😂😂😂

2728

یه نفر گوشی اپل میخره ، فراموش میکنه گوشی رو میزاره جیب پشتی شلوارش ،

حواسش نیست ومیشنه ، یهو صدای تق شکستنش میاد

با نگرانی میگه:

الهی بحق 14معصوم استخون لگنم شکسته باشه

خدا کریمه

یه همکلاسی داشتیم فامیلیش حکمتی بود، یه بار رفته بودم دستشویی معلممون گفت چرا در بستست؟

گفتم حتما حکمتی توشه، فکر کرد مسخرش میکنم اخراجم کردن

آدم‌های بزرگ عظمت ديگران را می بينند، آدم‌های متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم‌های كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران می بينند.
2738

یه روزپسره ب باباش تو مترومیگه برام ادامس بخر بابامیگه برسیم خونه میخرم مگه من تا حالا بهت دروغ گفتم پسره میگه اره گفتی اون روز توحموم بودی گفتم مامان کجاست گفتی رفته بیرون مامانم تو حموم بود😂😂😂😂😂😂

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
یه روزپسره ب باباش تو مترومیگه برام ادامس بخر بابامیگه برسیم خونه میخرم مگه من تا حالا بهت دروغ گفتم ...

عالی بود😂😂

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔