2737
2734

سلام مهربونا.کدوماتون میزنین یازدین یااطلاعاتی دارین.میخواستم لپرسم کسی بااین امپول شده باردار بشه.وعلائم دل درد وتهوع توش ممکنه باشه

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بانو جان بدترین روش جلوگیری از بارداری همین روشهای هورمونی هست.

آمپولها هم هم ی ماهه داریم هم یه ماهه.که ی ماهه ی مدت جمع شد اما گویا باز اومده.

سه ماهه هم عوارض خاص خودش مثل کم شدن یا قطع کامل قاعدگی رو داره.چاق میکنه و اگه دوسال بیشتر استفاده کنی مستعد پوکی استخوان خواهی بود. و اگه میخوای باز باردار بشی برگشت به دوره ی قبل از استفاده و بارداری ممکنه تا۱۸ماه و یا بیشتر به تعویق بیوفته

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
2731
بانو جان بدترین روش جلوگیری از بارداری همین روشهای هورمونی هست. آمپولها هم هم ی ماهه داریم هم یه ما ...

میدونی قشنگم من دوتا بچه دارم اولی دوسالو نیم دومی سه ماهه سخته برام بچه داری اجاره نشینم هستیم شرایط ریسکی نمیخوام بنظرتون نزنم.اولین باره زدم حالم یجوریه فک میکنم باردارم بنظرت امکانش هس باردار باشم.ینی بنظرت دیگه نزنم

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

من تو بهداشت کار میکردم و کارم تنظیم خانواده بود.تنها روش هایی که به مراجعینی توصیه میکردم مکانیکی ها بود یعنی کاندوم و ای یو دی.کاندوم ریسک بالاست اما اگه دیدنتون سازگاری پیدا کنه با دستگاه عالیه.

برای دو سال استفاده کن اگه مجبوری.بعد ی وقفه ی یکی دوساله ی روش دیگه و باز آمپول.

با قطع قاعدگی مشکلی ندارید؟

بارزترین عارضه ی آمپول مورد کسی اینه

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
2738