2733
2734
عنوان

جواب بدید لطفا..😭

222 بازدید | 26 پست

سلام ببخشید ی سوال داشتم.من بچه اولم سز شدم الانم فک کنم حاملم نمیدونم نگهش دارم یا نه ولیـخواستم بدونم این دومی هم سز میشم؟سه سال میگذره از زمان زایمانم راهنماییم کنید یاد زایمان ک ـمیفتم استرس میفته ب جونم بخدا تورخدا راهنمایی کنید.تهران هم هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزیزم من دومی بعد ده سال اوردم رفتم بیمارستان دولتی سزارینم گردن مطمعنا سزارینی 

سزارین خیلی سخته 😢😢

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

نه عزیزم میتونی طبیعی بزایی اگه دردات شروع بشه. فقط نمیتونی امپول فشار بزنی. 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738

سلام خانوم گل اولا که بله این بچه تون هم سزارین میشین دوم اینکه اگه حامله اید خدابهتون داده نگهش دارین گناهه ولی بهتره باهمسرت مشورت کنی سر نگه داشتنش

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

میشه طبیعی ولی باید بالا ۵سال گذشته باشه تازه همه دکتری هم قبول نمیکنه چون احتمال میدن رحم پاره بشه تو طبیعی

فک میکنی یا مطمئنی اگه بودی هم امیدت به خدا باشه نگه دار منم فک کنم باردارم مطمئن نیستم

2706