2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقعا بدون پول نمیشه

ولی خب با پول کم هم میشه سخت زندگی کرد

من شوهرم اینقدر فقیره پ که به جز پول هیچی نداره

برای همین من اصلا شاد و با نشاط نیستم

لباس خوبی می پوشم

غذای خوب می خورم ولی همش تنهام

اون با همکارش حال میکنه و من تنهام

اخلاقش بد

بددهن

شکاک

از خود راضی

به یه خانواده داغون تر 

ببین ی دوره هیچی نداشتیم

شوهرم همه اش داشت حرص میخورد

اگه قانع باشی خیلی هم خوبه

ولی اگه همه اش بخای غر بزنی ک پول ندارم

یا مثلاً اون وقتای من حرص بخوری ک چرا شوهرم کار نداره و داره حرص میخوره

بت خوش نمی‌گذره دیگه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

الان ک زندگیم شروع شده اگه زبونم لال بی پول بشع صددرصد خوشحالم چون تلاش کردناشو دیدم و کارکردناشو...البته اگه هنوزم تلاش کنه و دنبال کار و پول باشه...ولی اولش نه عمرا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
ولی نبودش قطعا بدبختی میاره

نه اینکه کامل نباشه در حد معمولی مگه نمیشه زندگی کرد 

دیدم کسایی را که حقوق کم دارن ولی از ته دل شادن  و راضی ان 

خیلی ها هم هستن غرق در پول ولی زن و شوهر نسبت به هم بی تفاوت 

اینجا که میگن پول خوشبختی نمیاره 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2738
خب این بی پولی که میگی یعنی چی؟  یعنی اصلا سفر نمی تونی بری؟ خرید نمی تونی بکنی؟  البته ...

من خونه پدر شوهرم ميشينيم يه ماشين ٢٠٦داريم و يه ٣٠تومن طلا و حقوق ١٧٠٠مسافرت درحد شمال و لباسم ٦ماه يك بار

نه اینکه کامل نباشه در حد معمولی مگه نمیشه زندگی کرد  دیدم کسایی را که حقوق کم دارن ولی از ته ...

پول اگه در حد کافی باشه که دیگه نمیشه بی پولی... 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها شرایط حامعه خیلی سخت شده ...

ما خیر سرمون خونه خریدیمپارسال که راحت شیم از مستاجزی ..اما افتادیم توی قسط و با این گرونیا حتی یه ابرو برداشتنم باید قبلش فکر کنیم ...

خوش بودن هم سخت شده ...

اما من تظاهر میکنم به خوش بودن

فقط میخوام شوهرم خودشو نبازه ...

شبها برنامه ی شکرگزاری از نعمتها مونو داریم تا بازم سرپا بمونیم ...

ورزش دونفری هم باعث میشه روحیه مون خوب بمونه ...

سخته ولی ممکنه ...

خیلی چیزای خوب هم هست که رایگانه

مثل تماشتی طبیعت

مثل آغوش و بوسه

مثل پیاده روی و تماشای طلوع خورشید

مثل دعا ...

هرچند ذهن خلوت میخواد اما بازم باید ایجادش کرد ...

اگه شرایط بده فقط مواظب روح و روان مون باشیم که بدتر نشه ...

فقط بر باعث و بانی ش لعنت ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
من طلاهامو براخریدخونه فروختم وخیلی دنبال مال دنیا نیستم نمیگم ندارهستیم نه ولی خیلی مرفه هم نیستیم ...

همه چیز باید متعادل باشه

پول بدون اخلاق

اخلاق بدون کار

کار بدون آینده

هیچ کدوم خوب نیستن

2706