2737
2734
عنوان

بعد واکسن، خواهشا همه بیان

82 بازدید | 19 پست

کیا بعد واکسن کمپرس نزاشتم من  دخترم واکسن 6 سالگی زد صبح کمپرس سرد گذاشتم بعد ساعت 2 مادر شوهرم کمپرس گرم گذاشت براش الان چیکار کنم مگه نباید یه روز سرد باشه یه روز گرم، دستش باد کرده چیکار کنم اشتباهی براش گرم گذاشته اعصابم خورده، بعد واکسن هم برونش بازار تو گرما، اه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم پسر منم تاجندروز درد میکرد اصلا نمیشد دست زد یاتکونش دادبعدشم دوسه روز بادکرده بود طبیعی هست 

من کمپرس نذاشتم نه گرم نه سرد پسرم نمیذاره 

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
2738
عزیزم پسر منم تاجندروز درد میکرد اصلا نمیشد دست زد یاتکونش دادبعدشم دوسه روز بادکرده بود طبیعی هست

کمپرس گذاشتی حالا من کمپرس چیکار کنم گرم بزارم یا سرد مادر شوهرم اومد گرم گذاشت، بهداشت گفت سرد زیاد مهم نیست 

اصن نیازی ب کمپرس نیس😂من ک نزاشتم

چ سرد چ گرم

عشق دوران نوجوونی❤️،رفیق روزهای سخت🩶،همسرم💜 چقد خوبه ک کلیشه ها رو کنار گذاشتم و اولین با من ب تو ابراز علاقه کردم...چقد خوبه ک بم گفتی:همه عمر برندارم سر ازین خمار مستی ک هنوز من نبودم ک تو در دلم نشستی.💛چقد خوبه ک تو رو دارم🩷 ک وقتی از تمام دنیا دلم میگیره بغل تو میشه امن ترین مکان دنیا..💙تو باعث میشی نترسم از چیزی...🧡تو تکیه گاه محکمی هستی ک خدا بعد اون همه سختی بمن داد...💛یک عدد درونگرا....مهربون...من نمیتونم بد باشم من کل بدنم قلبِ💔
میترسم عفونت کنه

نه بابا خشک نگه داری مرطوب نباشه عفونت نمیکنه خصوصا هم که تابستونه استین کوتاه داره هوامیخوره خشک میمونه نگران نباش

کمپرس گذاشتی حالا من کمپرس چیکار کنم گرم بزارم یا سرد مادر شوهرم اومد گرم گذاشت، بهداشت گفت سرد زیاد ...

من نذاشتم پسرم نمیذاره

کمپرس گذاشتی حالا من کمپرس چیکار کنم گرم بزارم یا سرد مادر شوهرم اومد گرم گذاشت، بهداشت گفت سرد زیاد ...

نگران نباش دختر کمپرس زیادم مهم نیست

2706