2703
2553
عنوان

اينجا كسي افغان هست؟يه سوال دارم؟😕🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 150 پست

هرجا میرم یه تاپیک در مورد افغانا هست😐✋

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا  فورا هم ازدواج کرد  ولی خانومش ن  بچه رو هم نخواست مرتیکه حتی

اون منتظر فرصت  بود  جابجا کنه 😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
بروز رسانی ها رو نگاه کن

ترکید

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2720
لینک بده

ترکید

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2714
فقط کافی بود اون تاپیک بغلی رو میدیدی. اصلا فقط ارامش ازش سرازیر میشد

اینا خرکشی های تو کشورشون رو میان سر ما خالی کنن ولشون کنید

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم

این رسم نیست تعصب بی حده و جا

همه جاهم هست یجور ردو بدل کردنه

حالا ی عده با زنشون بدمیشن ی عده میگن مبفرستیم جای دیگه

کاربرجدیدنیستم😊(چون نیک بنگری همه تزویر میکنند)

تو استان ما قدیما انجام میدادن الان خیلی کم مگه واقعا دیگه کار بیا پیدا کنه ک دوطرف طلاق بدن

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2706