2703
2553

سرايدار منزل داييم يه خانم و آقاي افغان هستن

من يكي دوبار در حد چند دقيقه با خانمش صحبت كرده بودم،تااينكه امروز ديدمش گريه ميكرد گفتم چيشده؟گفت زن برادرش ميشه خواهرشوهرش

بعد برادرش ميخواد خواهرشوهرشو طلاق بده 

و بخاطره همين شوهرشم ميخواد اينو طلاق بده

همون موقع شوهرش اومد گفتم اين مسخره بازيا چيه خب اونا باهم مشكل دارن چه ربطي به زندگيه شما داره؟گفت نه اون خواهرمو بفرسته افغانستان آبروي ما ميره اونجا اينجوريه منم بايد خواهرشو پس بفرستم

كلي حرف زد كه من هيچي نفهميدم

گفتم مگه زنتو دوس نداري؟گفت دارم ولي اونجا اينجوريه حالا الكي ميفرستمش چند وقت بعد برگرده 

منم يكم خانمشو اروم كردمو رفتم

خواستم ببينم دقيقا يعني چي؟اگه پس نفرسته چي ميشه؟چي ميگن بقيه مگه؟

رسمو رسومه يا قانونه؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

چراامروز گیر دادین ب افغان

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چراامروز گیر دادین ب افغان

جدي؟!؟بازم تاپيك زدن؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2720

اگه قانون باشه که واقعا مسخرس

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان

ب افغان بودن زیاد ربط نداره گلم

تو خود ایران هم هس 

میگن اصطلاحا بهش فکنم

گل به گل 

ی دختر میدن ی دختر میگیرن

دختر همسایه ما اینجوری بود 

داداشش طلاق داد

اونم شوهرش با یه بچه لج کرد طلاق داد☹️خیلی رسم مزخرفیه

تو گناه منی بی گناه منی💝https://abzarek.ir/service-p/msg/1788589🪷
جدي؟!؟بازم تاپيك زدن؟

یس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714
ب افغان بودن زیاد ربط نداره گلم تو خود ایران هم هس  میگن اصطلاحا بهش فکنم گل به گل  ی ...

چقدر نامرد

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

از تاپیک جن وخیانت خسته شدین زدین تو کار افغانا😂😂😂

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

افغان نیستم

چیز عجیبی نیست گروکشیه که تو همین ایرانم هنوز خیلی جاها هست

همسایه روبرومون که تهرانی هم هست همین شرایطو داشتن، برادر خانمه، زنشو طلاق داده (که میشه خواهرشوهر خانم همسایه) حالا این خانم کلا با خانواده خودش قطع ارتباطه! چون همسرش اجازه نمیده

اینم کم از طلاق و پس فرستادن نیست

چه بسا که طلاق نمیده چون قبلا یه زن طلاق داده و نمیخواد بیش ازین سابقه شو خراب کنه

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2706