1345
1341

سرايدار منزل داييم يه خانم و آقاي افغان هستن

من يكي دوبار در حد چند دقيقه با خانمش صحبت كرده بودم،تااينكه امروز ديدمش گريه ميكرد گفتم چيشده؟گفت زن برادرش ميشه خواهرشوهرش

بعد برادرش ميخواد خواهرشوهرشو طلاق بده 

و بخاطره همين شوهرشم ميخواد اينو طلاق بده

همون موقع شوهرش اومد گفتم اين مسخره بازيا چيه خب اونا باهم مشكل دارن چه ربطي به زندگيه شما داره؟گفت نه اون خواهرمو بفرسته افغانستان آبروي ما ميره اونجا اينجوريه منم بايد خواهرشو پس بفرستم

كلي حرف زد كه من هيچي نفهميدم

گفتم مگه زنتو دوس نداري؟گفت دارم ولي اونجا اينجوريه حالا الكي ميفرستمش چند وقت بعد برگرده 

منم يكم خانمشو اروم كردمو رفتم

خواستم ببينم دقيقا يعني چي؟اگه پس نفرسته چي ميشه؟چي ميگن بقيه مگه؟

رسمو رسومه يا قانونه؟

🌈🌈🌈🌈بيــــا قسمت كنيم دردي كه داري🌈💔❤️🌈🌈🌈كه تو كوچك دلي طاقت نداري🥺☺️🤗🌈🌈

چراامروز گیر دادین ب افغان

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

ب افغان بودن زیاد ربط نداره گلم

تو خود ایران هم هس 

میگن اصطلاحا بهش فکنم

گل به گل 

ی دختر میدن ی دختر میگیرن

دختر همسایه ما اینجوری بود 

داداشش طلاق داد

اونم شوهرش با یه بچه لج کرد طلاق داد☹️خیلی رسم مزخرفیه

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💤
جدي؟!؟بازم تاپيك زدن؟

یس

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1348

افغان نیستم

چیز عجیبی نیست گروکشیه که تو همین ایرانم هنوز خیلی جاها هست

همسایه روبرومون که تهرانی هم هست همین شرایطو داشتن، برادر خانمه، زنشو طلاق داده (که میشه خواهرشوهر خانم همسایه) حالا این خانم کلا با خانواده خودش قطع ارتباطه! چون همسرش اجازه نمیده

اینم کم از طلاق و پس فرستادن نیست

چه بسا که طلاق نمیده چون قبلا یه زن طلاق داده و نمیخواد بیش ازین سابقه شو خراب کنه

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
1308
1335