2726
عنوان

کیا به چشم نظر اعتقاد دارن؟

86 بازدید | 9 پست

من زیاد اعتقاد ندارم چون که برام قابل درک نیست ولی فاز بعضیا رو درک نمیکنم

مثلا یه همسایه ای داریم وضع مالیشون خیلی خوبه ولی هر وقت که میبینمش میگه وای همین تازه از بیمارستان اومدم😐فرقی هم نداره که عروسی باشه یا مراسم باشه یا داخل فروشگاه دیده باشی

یا مثلا یکی دیگه از فامیل هامون پسرش تصادف کرد هی مامانش میگف وای بچم چشم خورد😏

حالا جریان تصادف چی بود پسره داخل هوای بارونی که جاده لیز بوده با سرعت ۱۴۰تا رانندگی میکنه که کنترل ماشین از دستش در میره و تصادف میکنه

یبارم یه کامنتی خونده بودم یه خانمی داشت میگفت  رفته بود خونه ی یه زوج که تازه ازدواج کردن خونشون هم انگاری کوچیک بود اون خانوم هم برای اینکه دلشون نشکنه از خونه تعریف کرده بعد انگار به عروس بر خورده اومده اسپند دود داده😐😐😐😐

واقعا بعضیا خیلی تفکرات عقب افتاده دارن

عزیزم چشم نظر حقیقت داره وخوبه که صدقه داده بشه ولی نه اینکه هر حماقتی بکنیم وسرخودمون بلا بیاریم بگیم چشم زدنمون

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا مطمئنی بخاطر چشم نظر بوده؟

مثلا یکیش یکی ازاقوامامون که چشمش شوره کوچیک بودم اومده بود خونمون النگوهامو دید بهشون دست زد گفت نازن وقتی رفت النگوم گیر کرد توی راه پله شکست

یا یکی دیگش داداشم کوچیک بود همون شخص گفت چه ارومه داداشم دیگه خواب نداشت همش گریه.

بالاخره مامان شدم😍

عزیزم شدیدا اعتقاد دارم.اول ازدواجمون ماشین خارجی داشتیم یعنی یسالو نیم پیش رفتیم دم خونه یکی از دوستای همسرم که با خانومش بریم بیرون از در خونشون اومدن بیرونو به ما رسیدن گفتن به به چه ماشینی دو دقیقه بعد من برای خرید چیزی از ماشین پیاده شدم در ماشینو که باز کردم و بستم انگشت شستم لای در موند و در ماشین کاملا بسته شد یماه مردمو زنده شدم از درد ناخنام افتاد سه ماه بعد درومد.

لطفا برای مادر شدنم یک صلوات بفرستید  

چشم نظر وجود داره

یه وقتایی متوجه میشه ادم مثلا یکی از دوستام میگفت یه خانومی هر وقت میاد خونمون یه اتفاقی برامون میوفته، حالا ضرر مالی یا مریضی، میگفت با اینکه خودم حساس نیستم ولی اینقدر اتفاق افتاده که میدونم از چشمه

یا مثلا طرف تو یه هفته کلی ضرر مالی میکنه، تلوزیونش خراب میشه، ماشینش صدمه میبینه، یا چمیدونم یا وسیله خونش میسوزه، اتفاقایی که یه خرده عجیبه

ولی نه دیگه کارایی که از ندونم کاریی آدم اتفاق میوفته

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید