2726
هیچ چی تاثیر نداره مگر اینکه بدن خودش استعداد چاق شدن داشته باشه  بجززر  (فت فیس) بهمراه ق ...

اخه اونم تا قطع کنی میشی باز مثل قبل 😔😔من ی چیز میخوام ک بازگشت نداشته باشه

پسرام همه دنیای منن 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اونم تا قطع کنی میشی باز مثل قبل 😔😔من ی چیز میخوام ک بازگشت نداشته باشه

بعد استپ کردن و هرجایی خواستی بمونه  قرص فیکسش رو ۱۵ روز باید بخوری تا برگشت نداشته باشه 

مارال تبریز   
2728
بعد استپ کردن و هرجایی خواستی بمونه  قرص فیکسش رو ۱۵ روز باید بخوری تا برگشت نداشته باشه

واقعا؟؟ضرر نداره ؟؟؟فت فیس ک فقط صورت رو چاق میکنه ؟شما امتحان کردین ؟

پسرام همه دنیای منن 😍😍
واقعا؟؟ضرر نداره ؟؟؟فت فیس ک فقط صورت رو چاق میکنه ؟شما امتحان کردین ؟

باور کنید همه راهها رو امتحان کردم و فقط همین نتیجه داده ... اول باید چاقی کل اندام رو بگیری  بعد اون اگه از چاقی صورت راضی نشدی اینبار چاق کننده صورت شو ادامه بدی ...  والا منکه عوارضی ندیدم ... البته عوارض تمام داروها اگه مثلا ۵تا باشه یکیش احتمال داره خودشو نشون بده نه همش و از ۱۰۰ نفر امکان داره در ۵نفر دیده بشه

منکه فقط از این راضی بودم و نتیجه گرفتم و به هر کی پیشنهاد دادم اونم راضی بوده

مارال تبریز   
باور کنید همه راهها رو امتحان کردم و فقط همین نتیجه داده ... اول باید چاقی کل اندام رو بگیری  ب ...

ببخشید ک انقد سوال میکنم ولی میشه بگین شما چندکیلو بودین والان چند کیلو اضافه کردین؟من صورتم زیاد لاغرنیس برای چاقی کل بدنم میخوام،واینکه چندوقت مصرف کردین ؟وچند وقته ک دیگه مصرف نمیکنین؟؟

پسرام همه دنیای منن 😍😍
قبل مصرف ۵۸تا۶۰ بودم (البته با قد ۱۷۳)     دوز دو ماهگی گرفتم ۱۲۰ عدد  و رسیدم به مرز ...

ممنون خانومی ،فقط یه سوال دیگه داشتم ،قیمتش چنده الان ؟خبر دارین ؟؟واینکه واسه چاق شدن کل بدنم کدوم یکی رو بخرم ؟فت فست ؟یا فت فیس؟؟؟

پسرام همه دنیای منن 😍😍

تازگیا یکی از آشناها از داروخانه (تبریز .چهارراه عباسی دکتر گلشن) گرفت بسته ای ۴۸   (۶۰عددی)

برای کل اندام فت فست 

برای صورت فت فیس

البته نمیدونم شما کدوم شهر تشریف دارید قیمتها متفاوته و توی سایتها گرون زدند و دارو خانه ها از ۴۵ تا ۶۵ قیمت میگن 

مارال تبریز   

من رفتم تاثیر داره ب شرط اینکه مثلا میگه امروز 50 قاشق.واقعا بخوری

من فقط 6 قاشق میتونستم بخورم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
تازگیا یکی از آشناها از داروخانه (تبریز .چهارراه عباسی دکتر گلشن) گرفت بسته ای ۴۸   (۶۰عددی) ب ...

عوارض نداره؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
عوارض نداره؟

عوارض خاصی نداره (البته راحت میتونم بگم نداره) چون در خودم و تمامی افرادی ک پیشنهاد دادم کسی چیزی دیده نشد...  البته من  روزی دو تا از فت فست استفاده میکردم و یه دونه قرص دگزا  ... ( خود داروخانه هم تایید کرد و گفت مشکلی نداره)   سریع جواب میده 

مارال تبریز   
2706