2410
2553
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست
میدونید زشت تر از همه چیز چیه؟ بعضی مادر شوهر ها برای پسرای خنگشون دنیال دختر سن پایینن که مثل خودش ...

نه بابا این خبرا نیست دخترای  سن پایین الان مثل سن پایینای قبل نیست ماشالا جای زنانی با تجربه قبلا هستن 

به نظر من هیشکی رو به اجبار نمیتونن شوهر بدن حتی یه دختر بچه رو

حتی اگه دختر مخالف باشه و خانواده دختر اجبار کنه 

دختره چند بار به پسره بی محلی و تندی کنه یا به خودش بگه اونا پا پس میکشن

هرکسی زود ازدواج میکنه خودشم اکثرن راضیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مخالفم. ببین بعد عقد اختیار هیچی دست شما نیست. همه جا که بالا سرشون نیستی . اگر یکماه بعد عقد دخترت ...

اگ من ب عنوان پدرمادر اینقد شناخت از خواستگار دخترم ندارم ک میشه بهش اعتماد کرد یان اصن صلاحیت ولایت ب فرزندم نداره 

بعدم ادمیزاد ارزشش ب تعهد ها و قولهاش هس

اگ تو دخترت رو ب پدرشوهرش سپردی ک چون سنش کنه باید بهش فرصت بدید و هواشو داشته باشید بعد زندگی و خود دختر با شوهرش صحبت کنه ک حتی بعد ازدواج ممکنه دو سه سال نیارگز ب فرصت داشته باشه برا امورات خونه باید ب این تعهد عمل شه

اگرم طرف خودت رو اهل تعهد و امانت داری نمیبینی نبااااااس اصصصصصلا دخترتو بدی بهشون

واضحه

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....
اگ من ب عنوان پدرمادر اینقد شناخت از خواستگار دخترم ندارم ک میشه بهش اعتماد کرد یان اصن صلاحیت ولایت ...

هیچ کس رو نمیشه شناخت. و بارها شنیدیم زن و مرد اتش و پنبه هستن. بعدش هم تو عقد ناخوداگاه کشش بیشتره . دوتا نوحوان تازه بالغ با کلی هورمون جنسی به شدت فعال رو نمیشه روی تعهدشون حساب کرد. من فرض گذاششتم اگر دختر ۱۵ساله رو عقد کنیم با تعهد اینکه رابطه نداشته باشن. بعدش اینا بزنن زیر حرفشون و دختر باردار بشه میخواید چکار کنید؟بچه ۱۵ساله رو ببرید برای سقط جنین یا زایمان؟به هر حال دودش تو چشم خود دختر بچه میره. پس خیلی بهتره به پسر بگیم تشریفت رو ببر هروقت دخترمون به ۱۸رسید و تشخیص دادیم بلوغ اجتماعی هم داره بیا خواستگاری تا تازه دخترمون به شما فکر کنه و تصمیم بگیره حتی نباید قول داد از طرف بچه. شاید به ۱۸برسه معیارهاش با معیارهای پدر و مادر متفاوت باشه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2456
هیچ کس رو نمیشه شناخت. و بارها شنیدیم زن و مرد اتش و پنبه هستن. بعدش هم تو عقد ناخوداگاه کشش بیشتره ...

اگ نظر شما راجع ب ادما اینه ک دیگ بحثی نداریم!

دنیای این مدلی دنیای وحشتناکیه 

ادم متدین تعهدش براش مهمه 

نیاز ب شناختم نیس. فقط نیازه ک از دینداریش مطمین شی ک کار سختی نیس

بقیه ادما همینی هستن ک شما میگی و همینقد عیر قابل اعتماد

هیچ کس رو نمیشه شناخت. و بارها شنیدیم زن و مرد اتش و پنبه هستن. بعدش هم تو عقد ناخوداگاه کشش بیشتره ...

ضمن اینکه من تو اقوامم فراوون دیدم دختر شونزده ساله و پسر هیجده ساله ک تو عقد طولانی بودن و پسر و خانواده پسر به حدی متعهد و باشعور بودن ک مشکلی برا هیچ کدوم از طرفین نیس الحمدلله

اللنم ازدواج کردن سر خونشونن

با اصول و نعیار میش بریم نشکلی نیس

مشکل گتره ای بودن بعصی ناهاس

این تاپیک که قدیمیه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

روستاي پدرم رسمه 

از افتخارات مردم هست دختراشونو زود شوهر بدن اول دبيرستان عرفه براشون 

دختر بشه بالاي ٢٠ ميگن لابد عيبي داره شوهر نكرده يا كسي براش خواستگاري نرفته 

2714
ضمن اینکه من تو اقوامم فراوون دیدم دختر شونزده ساله و پسر هیجده ساله ک تو عقد طولانی بودن و پسر و خا ...

نمیدونم والا. ما چون تو فامیلمون کم سن ترین ادمی که ازدواج کرده خواهرم بوده که ۱۹سالش بود و هنوزم هممون میگیم زود بود اصلا هیچ تجسمی از این نوع ازدواج ندارم. ما معمولا عجله ای برای شوهر دادن دخترهامون نداریم و دخترهامون درس میخونن شاغل میشن به وقتش سفر مجردی میرن به وقتش با دوستاشون خوش میگذرونن بعدش ازدواج میکنن. اصلا دلیلی نمیبینیم که برای دختر کوچولوهامون خواستگار بپذیریم قحطی مرد نیومده که . به وقتش خواستگار خوب هم میاد .

روستاي پدرم رسمه  از افتخارات مردم هست دختراشونو زود شوهر بدن اول دبيرستان عرفه براشون  ...

تغییر فرهنگ سخته ولی ممکنه . کافیه این تو روستاتون جا بیفته که اصلا خواستگار راه ندن . وقتی کسی دختر زیر ۱۸سالش رو شوهر نده خانواده پسر مجبورن برن سراغ بالای ۱۸سال . بعدش یواش یواش این جا میفته که خواستگاری زیر ۱۸نرن چون جواب منفی میگیرن

ای بابا بذار شوهر کنه بره الان مثلا ما موندیم درس خوندیم چی شد؟!الان این مدرکو چی کار کنم؟نه کار میشه نه زندگی میشه نه خانواده!چقدر آدم بره کلاس کافه باشگاه آدم دلخوشی میخواد زندگی میخواد.آزادی ام که نداریم.

📚🎹🎨

منم تو فامیل شو هرم دیدم بچه هم سن خواهر شوهراش بود یه مدرسه می رفتن.

فک کن بزرگای فامیل اومدن نشستن، دو تا دختر شیطون (خواهرشوهرا) دارن عروسو که همسن خودشونه انگولک می کنن! من که از خجالت آب شدم

دختر زیر 18سال، بزرگسال نیست

هرچقدرم بخواید توجیه کنید که از سنش بیشتر میفهمه! هیکلش مثل زن 30ساله س! سیاستی داره که من 40ساله ندارم! به بلوغ جنسی و اجتماعی زسیده! تعهد حالیشه و مسؤولیت پذیره و از این دست توجیهات! فقط قضیه رو مضحک تر کردید!

همه حا محکومه ازدواج غیر بزرگسالان!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2706