2726
عنوان

ادمه تاپیک داستان رندگی و اتفاقات عجیبی که منجر به ازدواجم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 30684 بازدید | 406 پست

سلام ترمه جونم

من از وقتی تاپیک قبلتو‌خوندم یه حس ناب قبلی که تو دلم بود وبه هیچکی نگفته بودم دوباره تو دلم جرقه زد انگار تک تک اون حس‌ها رو تو به قلم آوردی

ترمه جون ازت ممنونم 

خیلی شخصیت هامون نزدیک همه

خدا تو وجودت به چیزی قرار داده انگار اومدی تا بهمون بگی اون روزهایی که هیچوقت حتی حسشون برای خودت هم زجر آور ‌نتونستیمواسه هیچکی تعریف کنی زیر پوست خیلی از دخترهای سرزمینمان شاید یه عشق که خداییه. به رنگ نور‌.انگار بغض چند ساله منو به همه گفتی تامن سبک بشک‌.سبک به اندازه بادبادک که تو بچگی هام هوا می کردم

باز هم ممنون ترمه خانم دوست داشتنی من

شاید تو هم معجزه زندگی منی

امیدوارم درخواست دوستیم بپذیری

ن من منظورم ب همه بود اگر تو تاپیک قبلی و اینو بخونین از اول تا اخر نظرات درباره ی چادره😐 چادر چیز ...

برای کسی که بهش اعتقاد داره بله بد نیست.ولی کسی که اعتقاد نداره واقعا اذیت میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کاری به دین وایمانشون ندارم اصلن با کله برن ته جهنم به درک مهم اینه که اگه من امربه معروف نکنم تو ...

چقدر غلط املایی دارید.خیلی زیاد و کلمه های خیلییی متداول.جای تاسفه.روی سوادتون کار کنید.پیامبر هم به علم اموزی تاکید داشتن.گفتم بهتون چون موافق امر به معروف هستید و خب علم اموزی هم از فضایل هستش.

چقدر غلط املایی دارید.خیلی زیاد و کلمه های خیلییی متداول.جای تاسفه.روی سوادتون کار کنید.پیامبر هم به ...

امربه معروف ماله وقتیه که گناهی کنم 

غلط املاییم هم ماله اینه که دستم اشتباهی میره

در ضمن فک نکنم ازسر دلسوزی امر به معرف کردی بلکه همه هدفت مسخره کردن همین فریضه الهی بود و کوبیدن من....

متاسفم خانم روشنفکر اهل مطالعه از نوع ادبیاتت

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2728
امربه معروف ماله وقتیه که گناهی کنم  غلط املاییم هم ماله اینه که دستم اشتباهی میره در ضمن فک ...

عزيزم ببخشيد 

اما نهي از منكر مربوط به زمانيه كه گناه كرده باشيد نه امر به معروف!

باورم نیست اینجا ایران است حجاب و متانت زن ایرانی از هزاران سال قبل از اسلام است

ولی امروز با کمال وقاحت پوششی رو واسه خودش انتخاب میکنه که خط شرتش رو به نمایش میذاره وبعد با کمال بی شرمی میگه به تو ربطی نداره

خانم وقتی داخل خونتی به من ربطی نداره ولی در اجتماع به همه ربط داره

اگه یه مردی بخاد بدون هیچ پوششیرحتی شرت بیاد بیرون آیا میشه گفت به کسی ربط نداره

تو خشتکتو بپوشون تا استاتر واسش تاپیک نزنه

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
امربه معروف ماله وقتیه که گناهی کنم  غلط املاییم هم ماله اینه که دستم اشتباهی میره در ضمن فک ...

غلط املاییتون کاملا از ضعف سوادتون بود.ماهتهت؟؟؟؟ماتحت درسته.داری پشت سر خواهر شوهرات اینجا حرف میزنی اقلا درست بنویس ،ضمنا نهی از منکر مربوط به گناهه.امر به معروف لزوما دوری از گناه نیست.بلکه توصیه به معروف هست.قصدم این بود که بگم فضولی نهی از منکر نیست،من دوستان متدین زیادی دارم که تاثیرات و شناخت خیلی خوبی بهم دادن ولی حرفای تو فقط باعث انزجار وتنفرم شد.خیلی منفی بود.اگر درخانواده هم همین هستید نمیشه به خواهرشوهرها تون ایراد گرفت . 

حتی معنیش رو نمیدونه.متاسفانه بعضی مذهبی های کم سواد و تندرو بدتر ضد تبلیغ دین هستن 

عزیزم برا کوبیدن ایشون ی راه دیگه پیدا کنید خیلی به صرفه تره ها . پرستیژ روشن فکریتونم پایین نمیاد!!

دیگه همه عالم و آدم میدونن موقع عجله و با گزینه هایی ک خود کیبورد میاره چقد غلط املایی زیاد شده متاسفانه.

عزیز دلم شما بدون اینکه ایشونو ببینین و بشناسین صرفا از روی چند تا غلط املایی تونستین متوجه بشین بعضی مذهبیا کم سواد و تندرو هستن؟

ماها چ مذهبی و چ غیر مذهبی کی قراره دست از برچسب زدن ب هم برداریم؟

ترمه جونم واااقعا عذر میخوام وسط تاپیکتون. ولی واقعا ناراحت شدم از ایرادات بنی اسراییلی ای که بعضی دوستان گاها میگیرن. 

دوست گلم شب شمام بخیر  

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
عزیزم برا کوبیدن ایشون ی راه دیگه پیدا کنید خیلی به صرفه تره ها . پرستیژ روشن فکریتونم پایین نمیاد!! ...

ماهتهت ایراد کیبرد نیست.ایشون در نگارش فارسی کم سواد هستن.از اونور اصرار شدیدی دارن همرو زوری بفرستن بهشت.یعنی از اول ایشون قضاوتش اینه همه جهنمی هستن مگر اینکه به راه این خانم برن.برچسب زدن رو این خانم انجام دادن.امر به معروف و نهی از منکر اصول خودشو داره.امشب خود من که ادم نسبتا علاقمند به دینی هستم و واقعا خیلی جاها علاقه ام رو نشون دادم و تعداد دوستان مذهبی ام خیلی زیاد هست  ،از حرفای این خانم واقعا حس بدی بهم منتقل شد.یه جور تحجر و تعصب توام با توهین و افترا همینطور خشم و کینه تو حرفاشون بود.در کنار نگارش ضعیف که مجموع اینا حس خوبی رو به خواننده نمیده و مسلما هرنتیجه ای بده باعث ارشاد نمیشه.بسیاری از مذهبیون خیلی با سوادن و ادم لذت میبره باهاشون هم کلام میشه

ترمه جون عاشق شخیصتت شدم...

چقدر تو نازززی

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

بله عزیزم امام اون زمان رهبر جامعه مسلمین بودن وقتی سربه بازار میزدن چون بلندگو نبود باصدای بلند مرد ...

شما از اون دسته ای هستید که باعث شدید خیلی ها دین زده بشن  شدیدا براتون متاسفم 

مطمئن بااش تو هم سرا پا  گناهی 

چطور به خودت جرات میدی از بالا به اطرافیانت نگاه کنی؟ کی گفته پوشش تو ،کار های تو و افکار تو درسته؟ها؟

یاد بگیر سرت تو لاک خودت باشه و به این نتیجه برسی که هر کس مسئول کار خودشه تا زمانی که به دیگران اسیب نزنه

این جا متاسفانه نمیشه خیلی چیزها رو باز کرد فقط یه سوال شغل خودت و وهمسرت چیه؟

ما خودمون کار میکنیم تو گرما و سرما تو گرونی و تورم ،نه شغل دولتی داریم نه هیچ چیز سهمیه ای نه بن بهمون میدن نه فلان و فلان و فلان 

این رو بدون امثال ما حجاب رو در حد اخلاق و در حد پوشش رعایت میکنیم اما نه به تو که چادر سر میکنی گیر میدیم نه به اون که با تاپ تو مهمونی هست 

یه اصلی هست به اسم احترام به عقاید دیگران 

شما به جای فتنه گری تو قوم شوهرت واسه بیحجابی بهتر بود با خانومی و مهربونی 4 نفر رو جذب میکردی نه اینکه یه خواب رو بهونه کنی و شوهر بدبختت رو از خانواده اش دور کنی

خدارو شکر که خوشبخت شدی ترمه جون،عشقای هیجانی درسته خیلی جذابن ولی معمولا عاقبت خوشی ندارن نمونه ش عمه خودم که طفلی داره به هر دری میزنه که جدا شه واینکه خوشبحالت که طایفه شوهرت به زور چادر سرت کردن ،منو بگو که گاهی واقعا بهم توهین میشه برا اینکه هم  چادری ام هم دخمل کوچولوم با حجابه ،نمیدونم سنگینی چادر من رو دوش کسیه؟که اینقدر براشون سخته؟باور کن گاهی از رفتارای تندشون خسته میشم 

شما از اون دسته ای هستید که باعث شدید خیلی ها دین زده بشن  شدیدا براتون متاسفم  مطمئن باا ...

عذر میخوام  خیلی خوبه که شما حجاب رو در حد اخلاق رعایت میکنید ولی گاهی واقعا نوع لباس پوشیدن یه عده باعث محدود شدن بقیه میشه،من خودم ورزشکارم و خوش استیل ولی وقتایی که میرم خونه خاله های همسرم و دخترای 20 سالشون با اون لباسای جذب و تحریک کننده پیش همسرم خم و راست میشن واقعا نمیدونید چقدر حالم بد میشه قبول کنید که ما خانما حس مالکیت داریم رو همسرمون و وقتی حس کنیم کسی با نوع پوششش داره وارد حریم خصوصیمون میشه حالمون بد میشه و حس خطر میکنیم و واقعا اینجور مواقع سخته سکوت کردن 

گاهی ما خانما به اسم آزاد بودن ،آرامش بقیه رو میگیریم 

2706