2737
2734
عنوان

ادمه تاپیک داستان رندگی و اتفاقات عجیبی که منجر به ازدواجم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 30684 بازدید | 406 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تجربه ثابت کرده تو این سایت بحث مذهبی فایده نداره فقط دیدم نوشتید خواهرشوهراتون تحمل شنیدن حرف مخال ...

عزیزم من توضیح دادم نوع پوششون واسم مهم نیست اصلن به منچه که چه جور میگردن ولی متاسفانه دین اسلام بیتفاوتی رو غلط میدونه و اگه در برابر گناه دیگری خاموش باشی در گناهش شریکی واین منو ازار میده وگرنه به جهنم هرکی میخادرهرطور بگرده 

و کسایی که به خاطر تقیدات ودستوارات خدا امربه معرورف و....میکنن بهشون میگن به تو ربطی نداره ولی اتفاقا ربط داره...چون خدا اینو از مومنین خاسته ومومنین هرچند دوست نداشته باشن مجبورن امربه معروف ونهی از منکر کنند

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

سلام عزیزم

چند سالگی ازدواج کردی ترمه جون؟

اخه گفتی این جریان مال ده سال پیش و الان 30سالته 

پس22ازدواج کردی بنی؟

بعد اون وقت گفتی مادرتون گفته داره سی سالت میشه چی شد پس چرا خاستگاررد می کنی دخترم...

بعد پایان کارشناسی 22بودی بعذ گفتی دو سالم تنها بودم خب میشه24

حالا نفهمیدم شما پایان دانشکاه استاد اومد خاستگاری 22بودی دیگه خب چرا میگی داستان واس10سال پیشه..

یکم برام سوال شد عزیزم

2738
عزیزم من اصلا قصد وارد شدن به بحث شما و سایر دوستان رو نداشتم فقط و فقط در پاسخ سوالتون که کجای دین ...

بله این روایت صحیحه با عمل اول باید متذکر کرد منظور از این روایت اینه که عمل خودتم صحیح باشه منی که میخام بدحجابی رو امربه معروف کنم اگه خودم بیحجاب باشم ایا درسته پس اول عملم که حجابمو رعایت کنم وسپس بازبان امربه معروف کنیم چنانچه بسیاری از امامها هم عملی امربه معروف میکردن هم زبانی

روزی پیامبر یکی از زنهارو که لباسش یا چادرشونازک بود بازبان نهی کردن 

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
سلام عزیزم چند سالگی ازدواج کردی ترمه جون؟ اخه گفتی این جریان مال ده سال پیش و الان 30سالته  ...

عزیم من ۲۱ سالم بود که استادم از خواستگاری کرد چون من هم  نیمه دومی بودم  هم دانشگامو ۷ ترمه تموم کردم الانم ۳۰ سالمه پس این ماجرا مال ده سال پیشه من ۲۶ سالم بود ازدواج کردم و از ۲۵ سالگی مامانم بهم میگفت داره سی سالت میشه هنوز ناپخته ای😆

از بعد دانشگاه تا ازدواجم ۵ سال طول کشید  که ۲ سال آخرشم تنها بودم

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

☘️سلام دوستان ببخشید ک حرفم نامرتبط با موضوع. خواهش میکنم اگر کسی اینجا آبادانی هست ک توی آموزش و پرورش آشنا داشته باشه بهم معرفی کنه. خیلی نیاز دارم واسه ی کارم. دعاتون میکنم❤️🙏🙏

عزیزم من اصلا قصد وارد شدن به بحث شما و سایر دوستان رو نداشتم فقط و فقط در پاسخ سوالتون که کجای دین ...

امام علی ع دربازار راه میرفت وبا صدای بلند میفرمودند زن و مرد نامحرم به هم برخورد نکنید وبازبان انذاررمیکردن

عزیزم روایتها زیاد هست همه رو باهم باید دید نه فقط تنها یک روایت رو گلچین کرد وبقیه رو جا گذاشت

2706