2733
2734
عنوان

فقط خانمای باتجررررربه

177 بازدید | 34 پست

سلام میخوام حرف دلمو بزنم من فامیل پدریم دخترا اکثرا سن بالا ازدواج میکنن فقط خودم بودم ک تو ۱۹ سالگی ازدواج کردم

اولا خوشحال بودم اما بعد گذر زمانی از عقدم ناراحت شدم و همش خجالت میکشیدم برم پیششون چون اونا مجردن و من متاهل همش حس میکنم خیلی مایه ننگم ویجوریم و ب خودم میگفتم ک چون زودتر ازدواج کردم الان همه دارن ب خودشون میگن این چقد واس شوهر میمیرد ک زود متاهل شد و اون الان بدبخته و درگیر مسائل متاهلی تو سن کمه وما مجرد

همین فکرا نمیزاش برم سمتشون و خجالت میکشیدم

ارتباطم باشون کم شد اما خب ب مرور بهتر شدم ولی الان باردار شدم

درسته زوده ولی خودمو سفت و سخت جلوگیری نکردم

الانم هنو بهشون نگفتم ولی مطمئنم بهشون بگم بازم خجالت میکشم

و یجوری میشم وقتی میبینم اونا اینهمه ازم بزرگترن و تومجردی و عشق و حالن و من متاهل و باردار و مشکلات زندگی

اینطور نبودم بعد عقد حساس شدم الانم ک باردارم بیشتر اضطراب دارم 

بنظرتون چکارکنم دید و فکرم عوض شه

خواهرا میشه باحرفاتون کمکم کنیدد؟؟

واااااییی کی میگه محردی عشق و حاله

ادم همییییییشه مشکل داره

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اووو چ حرفا به یه ورت منم شرایط تو رو دارم اصن مهم نیس برام

کسی هم ک چیزی بگه میگم خداااااا روووووشکر ک لیاقتش داشتم خدا هدیشو بهم داده

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫

چرا خجالت

این یعنی تو زودتر بزرگ و عاقل شدی

مسئولیت پذیر شدی

پیشرفت کردی

مامان شدی

ولی اونا هنوز توی عالم بچگی و بی مسئولیتی هستن

به مجردا برنخوره

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

مطمئن باش الان همه اونا هم حسودی شما رو میکنن همیشه خودت رو خوشحال و خوشبخت نشون بده الان تو از همه اونا جلوتری تو ین خوبی هم ازدواج کردی از یه نقطه دیگه به مسئله نگاه کن 

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2738

هركس نسبت به زندگي خودش مسئوله.

شما قرار نيست بابت طرز فكر ديگرون به خودتون استرس بدين.

شايدم اونا به شما غبطه بخورن كه تونسته كيس مناسبشو پيدا كنه و خودش خونه زندگي داره!

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

چرا فک میکنی زندگی تو به بقیه مربوط میشه؟مطمعنم اونا اصن همچین فکری راجع بهت نمیکنن،

اعتماد به نفس داشته باش،زود ازدواج نکردی،دخترا بعد از ۱۸سالگی خیلیم عاقل وبالغن

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

شما مگه برا دیگرون زندگی میکنی عزیز؟اگه این چنین فکر میکنی چرا ازدواج کردی...

هرکسی یه عقایدی داره...زود ازدواج کردن خجالت نداره...مطمئن باش همشونم نگن بعضیاشون هستن که تو دل میگن کاش جای فلانی بودم...مهم اینه شما از متاهلی لذت میبری...

عزیز دلم           کلا داری اشتباه می کنی            اگر درست انتخاب کردی و برای آینده ات برنامه ریزی داری (که مثلا همراه شوهرداری درست رو ادامه بدی و ....)

بهترین تصمیم رو گرفتی                   مجرد موندن  توی سن بالا اصلا هم خوب نیست     خیلی هم بده           علمی  و  روان شناسی اثبات شده

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706