2737
2734
عنوان

ظاهرخانم باردار

84 بازدید | 9 پست

خانماااای باردار و یا مادرا

خیلی شنیدم میگن مادرا بعد زایمان دیگه مثل قبل خوشکل نیستن و پیر میشن

البته من ماههای اولمه و بخاطر بدحالیم واقعا ب خودم و قیافم نمیتونم برسم

اما آیا حقیقت داره بعد زایمان زن پیر و زشت میشه؟

من ۱۹ سالمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم

اصلا درست نیست

من الان با یه بچه هرکی میبینتم میگه چقدر جذاب تر و خوشگل تر شدی

تازه جا میوفتی خیلی بهتر میشی

البته بعضیا وقتی بچه دار میشن کلا خودشون رو ول میکنن 

چه اندام

چه قیافه

ارایش

من همون shirin.shirina ی سال 91 ام . کاربریم رو ترکوندن  

من دقیقا یکماهه زایمان کردم اونم سزاربن 

تو بارداریم ۱۴ کیلو اضافه کردم . امروز وزن کردم۱۲ کیلوش کم شده بود .تازه هنوز ورزش هم شروع نکردم انشاالله از یکماه دیگه شروع میکنم و برمیگردم به قبل

همه چیز بستگی به خودت داره .به خودت اهمیت بده همین ....

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
من دقیقا یکماهه زایمان کردم اونم سزاربن  تو بارداریم ۱۴ کیلو اضافه کردم . امروز وزن کردم۱۲ کیل ...

صورتت لاغر نشده؟اخه من وقتی لاغر میشم صورتمم آب میشه و همین نصف زیباییمو میگیره

2738
عزیزم اصلا درست نیست من الان با یه بچه هرکی میبینتم میگه چقدر جذاب تر و خوشگل تر شدی تازه جا میوف ...

چ خوب عزیزم خوشبحالت ولی من سن ۱۵ یا۱۶ ک بودم خیلییی خوشکل بودم صورتم تپل و اندامم تغریبا لاغر اما بعد ازدواجم فرمم عوض شد و لاغری تو صورتم میرف و چاقی تو اندامم والان همش حس میکنم روز ب روز زشتر شدم و اعتماد ب نفسمو از دس دادم

چ خوب عزیزم خوشبحالت ولی من سن ۱۵ یا۱۶ ک بودم خیلییی خوشکل بودم صورتم تپل و اندامم تغریبا لاغر اما ب ...

الان بارداری؟

اصلا اعتماد به نفست رو از دست نده

من تو بارداری و نزدیک1ماه بعدش دماغم شده بود اندازه خربزه  

من همون shirin.shirina ی سال 91 ام . کاربریم رو ترکوندن