2737
2734
خیاط خوب نمی‌شناسم که بدم واسش بدوزه  یبار هم میخواستم واسه خودم مانتو بارداری بدوزم والا خیاط ...

خوب باید ببینی آیا صرف داره یا نه بعضی از لباس ها امادش به صرفه تره بعضی از لباس ها خوب بیرون نیست یا اگر باشه گرونتره اونجوری بهتره که بدی خیاط بدوزه بعد هم نگهش نداری چون لباس زود از مد میفته کدوم شهر هستید

لباس های دخترتون خیلی قشنگه شما برای دوخت چقدر هزینه میکنین؟؟؟اندازه همون اماده خریدن هزینش میشه یا ...

والله دروغ چرا من خیاط لباس های دخترم خواهرم هستش از من دستمزد نمیگیره یا اگر بدم خودم بهش خیلی کم میدم بخاطر آون برام صرف داره بعد پارچه هامو اکثرا مادر شوهرم از عراق برام میاره به خاطر آون چیز زیادی برام هزینه نمیشه مگر اینکه مدل خاصی بخوام پارچشو نداشته باشم برم هزینه کنم این لباس ها پول دوختش بین ۵۰ تا ۱۰۰ هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه اما اسم خیابون و مغازشو بهم بگین میتونم پیداش کنم ؟

کنار خانه ژیمناستیک تو خیابون جی سر اریسون ۴ تا مغازه لباس کودکه

همشون ارزونه

دوتا مغاره نبش اریسون هست یکی زیر داروخونه 

اسمش تیرازیس

عالیه قیمت هاش

2738

من ب پیچی دارم خیلی لباس بچه هاش خوشکلن 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
خانوما به نظرتون برا تولد دو سالگی دخترم دامن توتو درست کنم قشنگ میشه البته یه لباس دیگه هم مبخوام ب ...

گلم من برا دخترم گرفتم خیلی پشیمون شدم چون کارایی نداره فقط برا اتیله خوبه بجاش یه لباس پرنسسی شیک بگیر

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
2706