2726

البته به صورت خودااگاه  رو اون موضوع تمرکز کرده باشه  و به  دستش اورده باشه  

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

من خدا خیلی زود به زودارزوهای کوچیکه رو برآورده میکنه مثلا پریروز ساعت ۶ و نیم صب که تو رختخواب بودم آرزوم رو برآورده کرد😃😃😃

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خدا خیلی زود به زودارزوهای کوچیکه رو برآورده میکنه مثلا پریروز ساعت ۶ و نیم صب که تو رختخواب بودم ...

چه خوب ولی میخوام کسی باشه که به قانون جذب اشنایی داره  و مثلا راجب یک چیزی که میخوااسته جذبش کرده باشه میتونم بپرسم جذب شما چی بود؟

بله،این قانون واقعا کار میکنه ،من هر وقت امتحانش میکنم البته رو چیزایی که میتونم باورشونکنم جواب مید ...

این قانون که می دونم هست فقط احساس میکنم هنوز  خوب راه حلشو بلد  نیستیم 

چی بود آرزوت؟😉

باورت میشه دیدن آلبوم وقیح خدا بکشتم ولی دوس داشتم ببینم ۶ و نیم بیدار شدم دیدم بله آقا تاپیک زده لینک رو هم گزاشته خلاصه هیچی رفتم دیدم😅😅😅😅

چه خوب ولی میخوام کسی باشه که به قانون جذب اشنایی داره  و مثلا راجب یک چیزی که میخوااسته جذبش ک ...

پایین تر جواب دادم ولی چیزای کوچیک رو که میخوام بیشتر جذب میکنم شاید خودم مقصرم که به چیزای بزرگ فکر نمیکنم

هر چیکه خدا تو قسمتتون گذاشته باشه و روزی شما باشه شما بهش میرسین این قدر خودتونو اذیت نکنین مطمئن ...

نه عزیزم اینو توو باور ما گنجوندن که همش قسمته￷!￶￵ اگر  خوااستت خوب باشه و باعث  بهتر شدن وارتقات تو زندگیت باشه  و اوون خوااستت به کسی اسیبی نرسونه مطمئن باش خدا دووست داره  که تو زندگیت باشه همه چیز باازتاب رفتار و کرددار ماست وو اون چیزیه که انرژیو  از خودمون ساطع میکنیم به خودموون برمیگرده  چه خوب چه بد

این قانون که می دونم هست فقط احساس میکنم هنوز  خوب راه حلشو بلد  نیستیم

خیلی سخت نیست باید باور کنی وقتی آرزو میکنی بهش خواهی رسید اونوقت شور وشوقش تموم وجودت رو پر میکنه و احساس خوبی داری،تو اون احساس خوب بمون و روزت رو ادامه بده و بعد رهایش کن بهش خواهی رسید

خیلی سخت نیست باید باور کنی وقتی آرزو میکنی بهش خواهی رسید اونوقت شور وشوقش تموم وجودت رو پر میکنه و ...

اره ولی یه اقایی هست به اسم میلاد پاکار به نظرم اون تخصصی درس میده دوورشو نگرفتم هی یه چیز مانع میشه همین چیزایی که گفتی تو حرف اسونه ااینکه فکر و قلبو عقلت ششور و شوقو داشته  باشه که بهش رسیدی یکم سخته که هم عقلت باور  کنه هم قلبت

2706