2733
2734

یه چند روزیه پسرم خیلی بهونه گیری میکنه دیشبم شوهرم از سرکار اومد پسرم دوباره شروع کرد بهانه گیری و نق زدن ..تا موقع شام دیگه صبره شوهره تموم شد یدونه زد پس کله پسرم پسرم با صورت خرد زمین به شکاف کوچولو لبش برداشت😦😦😦 خون اومد کلا شوهرم اخلاقش خوب نیست بد دهن زودجوش و عصبیه رابطه ما هرچقدر کجدار و مریض باشه رابطش با پسرم خوبه خودش بلافاصله پشیمون شد و اشک تو چشاش جمع شد حالا منم پکرشده بودم بخاطر مسائلی هم دلم ازشوهرم پر بود پسرم که خوابید صدام کرد واسه.....منم گفتم بچه رو زدی دلت خوشه ها من حوصله ندارم ..بعد پنج سال جز معدود دفعاتی بود که ردش کردم اونم سیماش دوباره قاطی کرد وهرچی فحش لایق خودش بود بهم گفت ...منم هیچی نگفتم گفت خواب رابطه باهام رو میبینی دیگه بهت دست نمیزنم و کلی حرفای دیگه😦😦😦واسم مهم نیست اما فکرم مشغوله امروز چون شوهرم بدقهره همه مسائلو باهم قاطی میکنه قهر کردنی مثلا اصلا واسه خونه خرید نمیکنه...حالا چه کنم بنظرتون شوهر کی مثل شوهر منه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پسرت چن سالشه عزیزم؟😕

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

چه اخلاق گندی داره😐

قهر نکن مثل قبلا باهاش حرف بزن کم کم خودش از قیافه در میاد

بعدم اون رفتار چه ربطی به رابطه داره به جای اینکه باهاش حرف بزنی بدتر عصبیش میکنی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706