2726

با توجه به وزنش همون ۳۰ هفته باید باشه

تاربخ پریودت کیه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره بخاطر اینه که نی نی ریزه میزه هست. خودتو بیشتر تقویت کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
با توجه به وزنش همون ۳۰ هفته باید باشه تاربخ پریودت کیه

پریودیم نامنظم بود اواخر که یادم نیست

ولی همیشه بقیه سونوها دقیق پیش می رفت و طبق سونوهای قبلی و تاریخ لقاح دقیقا باید ۳۲ و ۳روز بودم

اما‌سونو گفت ۳۰هفته و۳روز

عزیزم اشکال نداره

دکترم میگه در سه ماه اول یه هفته

در سه ماه دوم دو هفته 

و در سه ماه سوم سه هفته اختلاف 

طبیعی هست و مشکلی نداره

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

خوبه وزنش که.سونو هم وزن و سنو یه چیز تقریبی میزنه خودتو درگیرش نکن

منم سونو هم وزنشو و هم سنشو خیلی کمتر از سن واقعیه نی نی نشون داد الان چند روزی هست خودمو بستم به لیدی میل و بادوم.امیدوارم که تاثیر داشته باشه

پریودیم نامنظم بود اواخر که یادم نیست ولی همیشه بقیه سونوها دقیق پیش می رفت و طبق سونوهای قبلی و تا ...

برا من یه بار رفتم تاریخی که سونو داد یه هفته اختلاف داشت

سری بعد رفتم جای دیگه درست بود

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
یکم رژیم رعایت میکنی؟؟؟؟ اگه اره که به خاطر همونه  رژیم تو بارداری اشتباهه محضه

نه

اما تغدیم معمولیه

پس باید بیشتر به خودم برسم تا سن حاملگی و وزنش بالا بره

ترسیدم مشکل ژنتیکی داشته باشه خدایی نکرده

نه اما تغدیم معمولیه پس باید بیشتر به خودم برسم تا سن حاملگی و وزنش بالا بره ترسیدم مشکل ژنتیکی د ...

بستنی بخور گوشت کباب کن بخور دلستر تلخ بخور بادو و فندق اینا حسابی نینی رو تپل میکنه

نه اما تغدیم معمولیه پس باید بیشتر به خودم برسم تا سن حاملگی و وزنش بالا بره ترسیدم مشکل ژنتیکی د ...

چیزای پر خاصیت بخور 

مثلا بستنی نخور الکی فقط وزن خودت رو میبره بالا 

گوشت کبابی 

گوشت تو شیشه 

شیره انگور

بادام، شیر بادام

آب میوه 

آجیل 

پوره سیب و گلاب و عسل 

کله پاچه 

من بارداری قبلیم وزن بچم کم بود

دکتر بهم گفت بستنی و شیرینی خامه ای زیاد بخور

۳۱ هفته بودم

دکترم گفت با اینا وزن بچه خوب بالا می‌ره البته اگه قند نداری

خداروشکر خیلی تاثیر داشت

دخترم زود دنیا اومد

۱۷۰۰ بود با خوردن اینا شد ۲۶۰۰

هشت ماه دنیا اومد

من بارداری قبلیم وزن بچم کم بود دکتر بهم گفت بستنی و شیرینی خامه ای زیاد بخور ۳۱ هفته بودم دکترم ...

دختر شما ۳۱هفته بدنیا اومد؟

اون وقت دستگاه نرفت؟دلیل زایمان زودرست چی بود؟

2706