2737
2734
عنوان

افتادگی رحم

4364 بازدید | 41 پست

من افتادگی رحم دارم جفت هم الان پایینه کسی بوده با این مشکلات طبیعی زایمان کرده باشه و رحمش افتاده تر نشده باشه یا نه بدتر میشه بعد اینکه برای فهمیدن افتادگی رحم فقط با معاینه میفهمن یا نه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من از سز خعلی میترسم بیشتر دلم میخواد طبیعی باشم چون یه بار انجام دادم ولی خوب ترس اینم دارم رحمم افتاده تر بشه عمل لازم باشه دکتره گفت برو طبیعی زایمان کن بعدش بکش بالا گفتم مگه دیوونم اخه گفت الان انجام نمیدن 😢

اخه طبیعی بود سقطم.کورتاژ نکردم

اصلا عزیز به این راحتی نیس من بیش از اندازه شکمم رو فشار دادن موقع زایمان سر بچم گیر کرده بود خعلی فشار اومد روم برا همون افتادگی رحم گرفتم بار سنگین نباید بلند کنی ورزش های لگنی هم داره برای خوب شدنش اگه شدید نباشه

اصلا عزیز به این راحتی نیس من بیش از اندازه شکمم رو فشار دادن موقع زایمان سر بچم گیر کرده بود خعلی ف ...

اهان نه من با دارو سقط کردم زیاد فشار نیومد فقط دردم خیلی زیاد بود و جفتم گیر کرده بود که دکتر با ابزار معمولیه معاینه و سرفه های خودم کشیدش بیرون کسی به شکمم دست نزد

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
اهان نه من با دارو سقط کردم زیاد فشار نیومد فقط دردم خیلی زیاد بود و جفتم گیر کرده بود که دکتر با اب ...

خوب مس الکی نترس گلم چند ماهه بود چرا سقط کنی البته اگه دوس داشتی بگو

خوب مس الکی نترس گلم چند ماهه بود چرا سقط کنی البته اگه دوس داشتی بگو

۴ ماه و نیم.بچه مشکل داشت.اول توی ان تی بهم گفتن تو شکمش کیست داره بعدش کم کم همش پیگیری کردیم که توی آنومالی بهم گفتن که مغزش و نخاعش مشکل داره کیستشم توی روده و مثانه بود و همراه بچه رشد میکرد.خودش ایست قلبی کرد همون موقعی که آنومالی شدم و مرد.رفتم بیمارستان با دارو سقط کردم

۴ ماه و نیم.بچه مشکل داشت.اول توی ان تی بهم گفتن تو شکمش کیست داره بعدش کم کم همش پیگیری کردیم که تو ...

عزیزم بچه داری یان ایشالا بارداری بعدیت به سلامتی بگذره 

عزیزم بچه داری یان ایشالا بارداری بعدیت به سلامتی بگذره 

نه ندارم این بارداری اولم بود.۶ روز پیش از دست دادمش دیروز داداشم واسه اینکه روحیمو عوض کنه برد منو بیرون پیاده روی کردیم.چون کل مدت بارداریم از ۳ هفتگی تا اخرش استراحت مطلق بودم و همش تو تخت بودم تکون نمیخوردم.اخرشم اینجوری شد! ممنون گلم خدا بچه ات رو حفظ کنه برات

2706