2410
2553

با شوهرم خونه پدر شوهرم اینا تو یه اتاق میشینیم الان بالای2هفته س قهر کردم بخاطر اعتیاد وبی پولی وبی خونگی شوهرم و دخالت های مادر شوهرم امروز دختر خالم با بچه ش که دکترا تشخیص عقب موندگی بچه شو دادن رفتیم دکتر چون خود دختر خالمم مریض بود از اونجا اومدیم خونه دختر خالم آخرای ناهارمون بود که مادر ش اونجا اومد برگشت گفت ولگردا ناهارشون رو خونه مردم میخورن خیلی پروعه منم قصد طلاق دارم اما هنوز علنی نکردم اما اعصابمو خراب کرده از اون ورم دخترش زن برادرمه مشکل اعصاب داره هرچند مدت یکبار پیام میده به مامانم که خسته شدم

زن برادرت ازچی خسته شده

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرت خونه دخترخالت چیکار میکرد؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2720

بگو ببند بابا انکرالاصوات تو پسرتو درست تربیت کن بعد پشت مردم صفحه بزار

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2714

شما عروس خاله ای ؟

چون خواهرشوهرت زن داداشت هست خیلی پیچیده میشه روابط و احیانا طلاق شما

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2706