2737
2734

سلام من خیلی گیلاس خوردم میگن بچه رو تیره میکنه تجربه دارین؟میدونم ژنتیک مهمه ولی تغذیه هم اثر گذاره

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که خیلی خوردم. کی گفته این حرفو؟

والا مامانم گیلاس آورده برام مثل اینکه همسایمون میگفت سر پسرم گیلاس خیلی خوردم واسه همین نسبت به اون یکی بچه هام سبزه شده

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728
منم خیلی میخورم نمیدونم...جایی ننوشته بود

به یا سیب میخورین؟الان به نیست آخه ولی میگن خیلی خوبه نه به هست نه انار نه گلابی

همه چیرو میگن تیره میکنه هیچی نخوریم دیگه

آره ولی بادمجون و کلم زیاد شنیدم،خیارم اینجا دیدم می گفتن نخورین

2738
به یا سیب میخورین؟الان به نیست آخه ولی میگن خیلی خوبه نه به هست نه انار نه گلابی

من رب انارم شنیدم خوبه خوردنش رب انار میخورم چون ترشه دوس دارم 

رب انار با البالو   

سیب هست ولی به نیس منم نمیخورم دیگه...حالا واجب نیس همه میوه هارو ک خورد

من تا امروز هر چي خوردم خوندم تيره ميكنه احتمالا زغال اخته ايه واس خودش😂 بيخيال بابا ژنتيكيه

اره والا منم همه چی خوردم

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
من تا امروز هر چي خوردم خوندم تيره ميكنه احتمالا زغال اخته ايه واس خودش😂 بيخيال بابا ژنتيكيه

آره والا درسته ژنتیکم مهمه،ولی مامانم سر داداشم انار خورده سفیده لباشم قرمزه،اون یکی داداشم نوشابه سیاه خیلی خورده سبزه ست

من رب انارم شنیدم خوبه خوردنش رب انار میخورم چون ترشه دوس دارم  رب انار با البالو   &nbs ...

من سیب کم خوردم

آره والا درسته ژنتیکم مهمه،ولی مامانم سر داداشم انار خورده سفیده لباشم قرمزه،اون یکی داداشم نوشابه س ...

ما هم دو تا خواهريم من سفيدم خواهرم سبزه سر من مامانم انار زياد خورده سر خواهرم نمك خورده خالي خالي ولي اينم در نظر بگيرين پوست من شبيه مامانمه خواهرم شبيه بابام 

2706