2726
عنوان

الان برم سونو خوبه به نظرتون؟

91 بازدید | 10 پست

بچه ها من دوشنبه میشم ۱۵هفته و یک روزم نوبت سونو گرفتم برم سونو جنسیت

به نظرتون الان که تو ۱۶هفته ام جنسیتو نشون میده؟؟؟ 

تو رو خدا نگین صبر کن تا آنومالی که نمیتونم😬

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
16 هفته باید کامل بشه مثلا 16 هفته و یک روز

ای بابا 😢

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
عزیزم چیشد نشون داد جنسیتو؟؟؟؟منم فردا میخام برم تعیین جنسیت میشم ۱۵ هفته و یک روز...ینی نشون میده؟؟

آره عزیزم من رفتم نشون داد