2726
عنوان

قااااررررچچچچ

130 بازدید | 23 پست

سلام😊

من قارچ گرفتم همینجوری فریزش کنم خراب میشه؟

بعدا واسه غذا بخوام استفادع کنم بد مزه نمیشه؟غذا رو یا عصر درست میکنم یا فردا

تو این مدت زمان چطوری نگهش دارم؟

@sayoo1    

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه هروقت قارچ میگیرم همون موقع با پیاز و آبلیمو سرخش میکنم میزارم تو فریزر خیلی خوب میمونه نپخته بسته بندی کردنی سیاه میشه

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
قارچ خرد شده رو تو  یه قابلمه که آبش جوش اومده و توش نمک و آبلیمو ریختم میریزم پنج دقیقه جوش می ...

من تاحالا از قارچ توی غذا هام استفاده نکردم بخاطر همین سوالام زباده😅

بعد توی دستورای غذایی که نوشتن قارچو تفت بدین و این حرفااا این قارچ ک اب پز شده رو چیکار میکنیم؟  

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

من یه قابلمه ابجوش میذا میحوشه بعد قارچهای ریز و شسته شده رو به اب درحال جوش اضافه و بعد5دقیقه خانوش میکنم و ابکش و بعد اب سرد میریزم روش. البته برا وقتی مه زیاد و میخوام فریز کنم. هم تمیز و ضدعفونی میشه و هم مزه اش تغییر نمیکنه

من تاحالا از قارچ توی غذا هام استفاده نکردم بخاطر همین سوالام زباده😅 بعد توی دستورای غذایی که ن ...

همین قارچ رو یا قارچ تازه رو تفت میدیم تو روغن 

قارچ کلا آب میندازه بنابراین تو روغن که ریختی یکی دو دقیقه تفت بدی کافیه در تابه رو بذاری آب میندازه

2706