2703
2553
عنوان

امشب عروسی برادرشوهرمه🥴😕🤨😐

1264 بازدید | 52 پست

سلام.امشب عروسی برادرشوهرمه،بعد هیچکسو دعوت نکردن!عروسی ما هفتصد نفر دعوتی داشتن،اما امشب کلا هیجده نفر از خانواده دوماد میرن...

عروس رو نمیخواستن و نمیخوان.به سختی قبول کردن هیجده نفر برن.

الان برادرشوهرم زنگ زده میگه زن داداش توروخدا امشب بیا.اصلا نمیدونم میخوام چکار کنم؟نه نوبت ارایشگاه گرفتم،نه لباس اماده کردم...

دو تا از خواهرشوهرامم نمیرن!

😕😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب شوهرت راضیه اگ میره تو هم بروو.

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2714

گناه داره بنده خدا.اگه مادرش آشوب به پا نمی کنه برید خب.دیگه مخالفت تا قبل از عقد ،نه حالا که امشب عروسیشه

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

مگ مشکل عروس چیهه ک نمیخوانش

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

دلم واسه برادرشوهر بیچاره ات سوخت، بهترین شب زندگیشه و کسی رو نداره. . . بنظرم برو و توی این شب همراهش باش دلشو شاد میکنی. . . اگه بگردی میتونی ی لباس ساده و ارایش داشته باشی،گناه داره. . . بی کس و یاور مونده ازت خاسته بری. . . برو

2706